Arbatai ir kavai

 • Nuostabus kavos ir arbatos pasaulis skleidžiasi tarsi kerintis stebuklas porceliano puodelyje.

  Spalvingų espresso puodelių servizas

  Mielas karštos vasaros prisiminimas – spalvingų espreso puodelių, o gal puodelių karštam šokoladui servizas, kad ji visuomet išliktų širdyje. Kaip gėlių žiedai skleidžiasi auksu apkraštuoti puodeliai, o lėkštelės nepaprastai patogios – su vieta tobulam kąsneliui . Tobulai subalansuota mažam moterų susibėgimui: namuose, ofise ar grožio salone ?.

  3200
  Rytietiškas puodelis dekoruotas dviejų mergaičių atvaizdu

  Rankomis dekoruotas puodelis– didelis, jaukus ir išskirtinis skaniausiai rudens arbatai.

  1000
  Rytietiškas puodelis su dangteliu, dekoruotas mergaitės su medžiu atvaizdu

  Rankomis dekoruotas puodelis su dangteliu – didelis, jaukus ir išskirtinis skaniausiai rudens arbatai.

  1500
  Rytietiškas puodelis su dangteliu, dekoruotas mergaitės su krepšeliu atvaizdu

  Rankomis dekoruotas puodelis su dangteliu – didelis, jaukus ir išskirtinis skaniausiai rudens arbatai.

  1500
  Klasikinis čekiškas istorinis servizas, dekoruotas smulkiomis rausvai mėlynomis gėlytėmis

  Klasikinis, istorinis čekiškas servizas, pagamintas po karo, puoštas tradicinėmis gėlių puokštelėmis: rausvai mėlynais smulkiais žiedeliais. Pilnos komplektacijos: ir arbatinukas, ir cukrinė, ir lėkštelės desertui. Subtiliai klasiškas.

  7000
  Baltas mid century trio, derokuoras oranžiniais ornamentais

  Baltas mid century trio, derokuoras oranžiniais ornamentais – rudeniškai maloni kasdieninė smulkmena.

  1500
  Mentelė – lopetėle tortui, dekoruota kriaukle

  Puiki mentelė – lopetėle tortui, pyragėliams ar kitiems skaniausiems saldumynams serviruoti dekoruota kriaukle – rafinuota ir subtili.

  1500
  Rytietiškas eggshell servizas, dekoruotas pašto ženklais

   

  Rytietiškas Kutani stiliaus rankomis dekoruotas servizas su Fudži kalno atvaizdu nukelia į paslaptingus ir magiškus rytus, kur šilko kimono apsirengusios geišos pliko arbatą porieriaus plonumo porceliane.
  Komplektas aštuoniems asmenims dekoruotas skirtingais pašto ženklais ir vėduoklėmis, tradiciniais nameliais, skrendančiais sparnuočiais.
   

  7000
  Winterling espreso puodelis su aukso rože

  Man jis panašus į šokoladinį saldainį aukso popieriuke, nežinau kodėl, bet žiūrėdama į šį mažą auksinuką įsivaizduoju, kaip tirpsta šokoladas burnoje, užgertas stiprios kavos gurkšniu.

  1500
  Rankų darbo rytietiško stiliaus arbatinukas žalvarine rankena

  Jaukių žemės spalvų, rankomis dekoruotas rytietiško stiliaus rudos keramikos arbatinukas žalvarine rankena didžiulis, puikus ilgėjančių vakarų draugas.

  2500
  Ąsotėlio ir cukrinės komplektas, dekoruotas rytietiškais drakonais

  Rytų Azijos tradicijoje drakonai (Nihon no ryū) yra vandens dievybės, globojančios kritulius ir vandens telkinius, ir paprastai vaizduojami kaip didelės į gyvates panašios besparnės būtybės, milžiniškais aštriais nagais.Rankomis Moriage technika drakono atvaizdu dekoruoti melsvo porceliano ąsotėlis pienui ir cukrinė.

   

  1600
  Trio su drakonu

  Rytų Azijos tradicijoje drakonai (Nihon no ryū) yra vandens dievybės, globojančios kritulius ir vandens telkinius, ir paprastai vaizduojami kaip didelės į gyvates panašios besparnės būtybės, milžiniškais aštriais nagais.

  Rankomis Moriage technika drakono atvaizdu dekoruotas melsvas porceliano trio. Egg shell plonytis porcelianas su persišviečiančiu geišos atvaizdu – rytietiškas subtilumas.
   

  1600
  Trio tamsiai mėlynu krašteliu

  Trio tamsiai mėlynu krašteliu – romantiškas ir jaukus, mid century geometrinių formų.

  1200
  Melsvas Bavaria trio

  Melsvas Bavaria trio– romantiškas ir jaukus, mid century geometrinių formų, švelnių pastelinių spalvų.

  1200
  Bareuther baltas mid century servizas aukso krašteliu

  Puikusis mid century modernas – stilizuota auksinė geometrinė juostelė primena etnografinius raštus, o ergonomiškos formos švelniai įsilieja į jaukią kasdienybę. Smagus porceliano komplektas - viskas, ko reikia jaukiam laikui kartu.

  5600
  Mėlynai auksinis Tailandietiškas arbatinukas

  Mėlynai auksinis Tailandietiškas arbatinukas – tiesiog kerinčiai puikus. Lapų dizainas nesenstantis ir įkvepiantis, aukso detalės pagyvina ir suteikia prabangos. Rankų darbo didžiulis meno kūrinys – puikiai tinka gražiai dovanai. Nuostabiai papuoš namus ir stilingai vaišins skaniausia arbata. 

  5000
  Queens rausvomis rožėmis dekoruotas puodelis

  Queens rausvomis rožėmis dekoruotas puodelis tikras saldainiukas – spindi baltas porcelianas, rausta svaigūs rožių žiedai, spindi aukso kraštelis.

  1400
  Mosa trio, dekoruotas rausvomis rožėmis

  Mosa porceliano fabriką 1883 m. įkūrė Louis Regout, žymios Mastrichto fabrikantų šeimos atstovas. Mosa porcelianas pasižymi išskirtine kokybe ir ypatinga forma.

  Trio, dekoruotas rožinėmis bei kreminėmis rožytėmis su aukso krašteliu, skleidžiantis švelnios romantikos dvelksmą....
   

  1000
  Krištolinė vaisinė kriauklė

  Krištolinė kriauklės formos vaisinė – spindinti, išskirtinė stalo puošmena. Tilps didžiausios vaisių kompozicijos, kekėmis krentančios vynuogės, trešnės, braškės...

  2500
  Krištolinis serviravimo indas ant kojos

  Krištolinis indas ant kojos – tikras vakarėlių liūtas: pakilęs savo krištolo garbanomis virš visų indų ne tik tampa išskirtine stalo puošmena bet ir labai taupo vietą ant stalo. Padalintas į šešis skyrelius – puikiai tinka įvairiems mažiems užkandukams ir padažams stilingai pateikti.

  2700
 • Viskas, ko reikia nepamirštamai kavos ar arbatos pertraukėlei.