Arbatai ir kavai

 • Nuostabus kavos ir arbatos pasaulis skleidžiasi tarsi kerintis stebuklas porceliano puodelyje.

  Haas & Czjzek cukrinė

  Vienos senausių vis dar veikiančių Europos manufaktūrų Haas & Czjzek cukrinė dekoruota klasikiniais motyvais – gaivi kaip pati vasara. Puikiai tiks papuošt stalą.
  Tik noriu trumpai priminti, kad Haas & Czjzek gamino karalienės Elžbietos II sidabrinio jubiliejaus porcelianą, taip pat jei teks apsilankyti pas Čekijos prezidentą, Jus vaišins iš Haas & Czjzek kurtų indų ...
   

  1700
  Prince Kensigton Arbatinukas Namelis

  Mielas ir jaukus mid century namelis-arbatinukas, kolekcinis, kiekvienas vis kitoks, nes visi arbatinukai ištapyti rankomis.

  1500
  Gent & Son espresso puodelis

  Klasikinis espresso mažylis.

  800
  Mid winter espresso puodelis

  Mid century espresso puodelis, puoštas žalia juostele.

  800
  Simpsons espresso puodelis

  Klasikinis espresso puodelis, puoštas žalia juostele ir auksu.

  900
  Susie Cooper puodelis Nasturta ir dubenėlis Riešutas

  Minimalistinis Susie Cooper stilius žavi savo pastelinėmis spalvomis ir puikios kokybės porcelianu.

  1600
  Royal Doulton Old Leeds Sprays puodelis

  Dramblio kaulo spalvos didžiuliai puodeliai, puošti spalvingomis gėlių puokštelėmis, perrištomis kaspinais, žaliu elegantišku krašteliu. 

  1000
  Albany porceliano komplektas

  Alba škotų gėlų kalba reiškia Škotiją, Albany - Škotijos dalis į šiaurę nuo Forth upės, maždaug buvusi piktų karalystė. O šis Albany vardu pavadintas mid – century porceliano komplektas – kaip pati gražiausia Škotijos esmė. Klasikinis gelsvas tinklelis, gyvybės kupina žalia spalva, rausvos bijūninės rožės, melsvos neužmirštuolės, violetiniai varpeliai, gelsvos saulučių galvelės. Puiki komplektacija – pilnas šešiems asmenims su desertinėmis lėkštutėmis. Komplekte ir cukrinė – dubenėlis, ąsotėlis pienui-gėlėms ir kvadratinė serviravimo lėkštė. Išties reikia būti nepaprastu meninku, kad šis spalvų siautulys atrodytų taip elegantiškai ir prabangiai.

  9000
  Gėlėmis išpieštas puodelis

  Rankomis dekoruotas puikus kreminės spalvos puodelis su lėkštute.

  900
  Copeland Spode lėkštė Raktažolė

  Subtiliais raktažolių žiedais dekoruotą Spode lėkštė, raktažolės simbolizuoja laimėjimo malonę, o ir yra nepaprastai gražios pavasario gėlės.

  2000
  Aynsley espreso puodelis

  Vilnijantis bangelėmis senovinis espreso puodelis su lėkštute.

  800
  Japoniškas espreso puodelis

  Satsuma rankomis žiedais išpieštas espreso puodelis.

  700
  Stiklo padėklas

  Mielas stiklo padėklas gražiems namams.

  500
  Sunkaus krištolo dubuo

  Sunkaus, prabangaus krištolo dubuo gražiems namams.

  1000
  Roy Kirkham Antigua puodelis su lėkštute

  Extra didelis puikaus porceliano puodelis – subalansuotas didelių puodelių gerbėjams, puoštas slyvomis, vyšniomis, obuoliais, laukia savo žmogaus.

  1500
  Jiesia porceliano servizas keturiems

  Legendinės Jiesios puikiausio kaulinio porceliano servizas – prabangus pirkinys XX am. pab. Vertingas pirkinys ir dabar. Dekoruotas švelniais žiedais, šakelėmis, pumpurėliais. Komplekte ne tik taip reikalingos desertinės lėkštelės, bet ir elegantiškos desertinės taurės ant kojelės.

  4000
  Klasikinis servizas, dekoruotas melsva juostele

  Gražus klasikos induose pavyzdys: aptakios formos, mėlyna juostelė, girlianda, jaukiai apipynusi indų kraštelius mažytėmis mielomis puokštelėmis. Ir be abejo, saikingas, tačiau taip spindesio suteikiantis plonas aukso kraštelis. Puikus servizas jaukiems pokalbiams apie gyvenimą mielame būryje artimųjų.

  5500
  Epiag art deco servizas

  Istorinis Epiag art deco servizas, dekoruotas stilizuotų žiedų girliandomis, ornamentais, gražiausia spalvinga gama. Modernios laiką pralenkiančios formos ir puikios kokybės porcelianas.

  5500
  Baudour Fuisseaux art deco servizas su mėlyna juostele

  Istorinis Baudour Fuisseaux art deco servizas su mėlyna juostele neįtikėtinai puikiai išsilaikęs. Puikiai tiks minimalistinio stiliaus gerbėjams – švarios art deco formos, stilizuotomis gėlėmis puošta juostelė ir siaurutis aukso brūkšnelis – istorija pralenkianti laiką.

  6500
  Kreminis Lore servizas

  Kreminis švelnumas, dekoruotas žemės spalvų lapeliais – subtilus plonas porcelianas, jaukumas už puikią kainą.

  6000
 • Viskas, ko reikia nepamirštamai kavos ar arbatos pertraukėlei.