Statulėlės

 • Žalvarinė patranka

  Puiki žalvarinė patranka militaristinio stiliaus gerbėjai ar gerbėjui – knygų lentynai papuošti, o gal kaip prespapjė naudoti.

  16 
  Prespapjė Paskutinė vakarienė

  Prespapjė - specialus sunkus daiktas iš bronzos, marmuro, stiklo, medžio ir pan., uždedamas ant popierių, kad jie liktų vietoje.

  Nors prespapjė funkciją galėjo puikiai atlikti paprastas akmuo, ar kitas sunkesnis daiktas, tačiau kūrybingas žmogus ir čia rado puikią progą išreikšti savo meninius gebėjimus ir paversti šiuos mažus daiktelius tikrais meno kūriniais.
   

  5 
  Sinclair Larvik rankomis dekoruota antis

  Rankomis dekoruotas norvegiškas porcelianas – jauki, švelnių spalvų šiaurietiška estetika.

  11 
  Kario statula

  Prieš 8000 metų pietrytinėje Europos dalyje klestėjo visuomenė, kuri savo gyvenimą grindė moteriškų dievybių kultu ir joje vyravo Deivės religija.
  Ši civilizacija žlugo iš stepių prieš 6000 metų ėmus veržtis klajokliams, apsiginklavusiems durklais, kirviais ir lankais.

  Marija Gimbutienė
   

  12 
  Medinė rankų darbo pelėda

  Miela, rankų darbo primityvistinio stiliaus medinė pelėdžiukė, jaukiai nutūpusi, skleidžia šilumą ir ramybę.

  15 
  Sendinto medžio antis

  Miela, sendinta medinė antelė, jaukiai nutūpusi, skleidžia šilumą ir ramybę. Mieluose namuose su didžiausiu malonumu susisuks lizdelį.

  15 
  Melsva antis
  Miela, melsva, rankomis ištapyta medinė antelė, jaukiai nutūpusi, skleidžia šilumą ir ramybę. Mieluose namuose su didžiausiu malonumu susisuks lizdelį.
  15 
  Figurėlė Ryški antis

  Nuostabi, rankomis ištapyta medinė antelė, jaukiai nutūpusi, skleidžia šilumą ir ramybę. Mieluose namuose su didžiausiu malonumu susisuks lizdelį.

  20 
  Buldogas

  Anglų buldogas -impozantiškos išvaizdos ir charakterio šuo. Jauki statulėlė papuošti namams.

  20 
  Cristal d'Arques Delfinas

  Garsieji Cristal d'Arques savo šūkiu pasirinkę: „Le Chic Everyday“ ?. „Ledinis“ šio krištolo delfinas labai tinkama dovana šių protingų gyvūnų gerbėjams.

  12 
  Dekoracija Paukštis

  Mielas jaukus paukštis, nutupęs tavo delne.

  20 
  Wade figurėlė Vokiečių aviganis

  Taip vadinamosios Wade „Whimsies“, mažytės keramikinės figurėlės, kurių grasioji Stafordšyro manufaktūra sukūrė daugybę: įvairūs gyvūnėliai, filmukų personažai, fantastiniai gyvūnai – nepaprastai plati gama kolekcionieriui. Šį kartą Subtiliuose atradimuose mielas vokiečių aviganis.

  6 
  Statulėlė Besišypsantis Klounas

  Klounas– linksmas ir mielas. Puikiai tinka porceliano lentynai papuošti.

  5 
  Statulėlė Klounas su kišenėle

  Klounas su kišenėle – stilingas šiek tiek liūdnokas, bet toks ir turi būti tikras klounas, kaip ir tikras gyvenimas: linksmai balansuojantis ant liūdnumo ribos. Šio klouno kišenėlėje galima laikyti ir pieštukus, ir saldainius, net merkti gėlės.

  14 
  Statulėlė Mergaitė su armonika

  Statulėlė Mergaitė su armonika – stilinga, ypatinga ir miela. Puikiai tinka vaikų kambaryje, ar kaip ryškus akcentas muzikos mylėtojui.

  10 
  Klounas su raudonu balionėliu

  Klounas su raudonu balionėliu – rankų darbo meniška itališka keramika, su parašu ir numeriu, tačiau ši statulėlė man primeną garsųjį 1957 m. filmą „Le ballon rouge“ - mažą berniuką ir raudoną balioną Paryžiaus gatvėse.

  15 
  Statulėlė Klounas ant kamuolio

  Statulėlė Klounas ant kamuolio – linksma ir žaisminga. Puikiai tinka porceliano lentynai papuošti.

  8 
  Žalvarinė statulėlė žmogus

  Žalvarinė statulėlė žmogus – moderni ir šiuolaikiška, o gal kaip tik, primena priešistorines Velykų salos statulas.

  12 
  Žalvarinė statulėlė šokėja

  Žalvarinė šokėja miela iki begalybės, o jos grakšti užlenkta kojytė gali puikiai tarnauti stilingai laikyti papuošalams.

  9 
  Žiebtuvėlis riteris

  Puikiai tinka rūkoriams, buvusiems rūkoriams, žvakių mėgėjams ir istorijos mylėtojams - riteris tiesiai nuo karaliaus Artūro apskritojo stalo.
  Gali būti naudojamas pagal paskirtį – tai yra įžiebti ugnį - puikiai veikia, gali būti tiesiog graži namų puošmena, o gal net dingstis įdomiam pokalbiui:
  - o kokia įdomi statulėlė;
  -žinok ji ne paprasta, o paslaptim;
  -eik tu sau kaip čia mandrai...
   

  22