Statulėlės

 • Keramikinis zuikis

  Nepaprastai „mandra“ medžiaga pasipuošęs rankų darbo keramikinis zuikis.

  1000
  Rytietiška medinė moters skulptūra

  Medinis rytietiškas tobulos moters paveikslas: švelnus, užburiantis, kerintis. Šildantis savo rankų darbo preciziškumu

  2500
  Klasikinis biustas

  Klasikinis biustas – tobulos moters paveikslas: švelnus, užburiantis, kerintis savo stiprybe ir valia. Puiki knygų lentynos, rašomojo stalo ar buduaro puošmena.

  3000
  Mergaitės biustas

  Mielas mergaitės biustas – išskirtinė ir jauki meniškų namų puošmena.

  2300
  Nefertitės biustas

  "Įpėdinė, malonių pilnoji, kerinčioji, dalinančioji laimę, malonumų valdovė, mylimoji, karaliaus širdies minkštintoja jo namuose, maloniai kalbančioji, mylimoji žemutinio ir aukštutinio Egipto valdovė, mylinčioji didžiojo faraono žmona, dviejų šalių valdovė Nefertitė.“ Nefertitė (senovės egiptiečių kalba –Nafteta, kas reiškia "gražioji atėjo") – faraono Echnatono (Amenhotepo IV) vyriausioji žmo Nefertitė dažnai vadinama viena iš gražiausių visų laikų moterų. 

  2300
  Žalvarinė patranka

  Puiki žalvarinė patranka militaristinio stiliaus gerbėjai ar gerbėjui – knygų lentynai papuošti, o gal kaip prespapjė naudoti.

  1600
  Prespapjė Paskutinė vakarienė

  Prespapjė - specialus sunkus daiktas iš bronzos, marmuro, stiklo, medžio ir pan., uždedamas ant popierių, kad jie liktų vietoje.

  Nors prespapjė funkciją galėjo puikiai atlikti paprastas akmuo, ar kitas sunkesnis daiktas, tačiau kūrybingas žmogus ir čia rado puikią progą išreikšti savo meninius gebėjimus ir paversti šiuos mažus daiktelius tikrais meno kūriniais.
   

  500
  Sinclair Larvik rankomis dekoruota antis

  Rankomis dekoruotas norvegiškas porcelianas – jauki, švelnių spalvų šiaurietiška estetika.

  1100
  Kario statula

  Prieš 8000 metų pietrytinėje Europos dalyje klestėjo visuomenė, kuri savo gyvenimą grindė moteriškų dievybių kultu ir joje vyravo Deivės religija.
  Ši civilizacija žlugo iš stepių prieš 6000 metų ėmus veržtis klajokliams, apsiginklavusiems durklais, kirviais ir lankais.

  Marija Gimbutienė
   

  1200
  Medinė rankų darbo pelėda

  Miela, rankų darbo primityvistinio stiliaus medinė pelėdžiukė, jaukiai nutūpusi, skleidžia šilumą ir ramybę.

  1500
  Sendinto medžio antis

  Miela, sendinta medinė antelė, jaukiai nutūpusi, skleidžia šilumą ir ramybę. Mieluose namuose su didžiausiu malonumu susisuks lizdelį.

  1500
  Melsva antis
  Miela, melsva, rankomis ištapyta medinė antelė, jaukiai nutūpusi, skleidžia šilumą ir ramybę. Mieluose namuose su didžiausiu malonumu susisuks lizdelį.
  1500
  Figurėlė Ryški antis

  Nuostabi, rankomis ištapyta medinė antelė, jaukiai nutūpusi, skleidžia šilumą ir ramybę. Mieluose namuose su didžiausiu malonumu susisuks lizdelį.

  2000
  Buldogas

  Anglų buldogas -impozantiškos išvaizdos ir charakterio šuo. Jauki statulėlė papuošti namams.

  2000
  Cristal d'Arques Delfinas

  Garsieji Cristal d'Arques savo šūkiu pasirinkę: „Le Chic Everyday“ ?. „Ledinis“ šio krištolo delfinas labai tinkama dovana šių protingų gyvūnų gerbėjams.

  1200
  Dekoracija Paukštis

  Mielas jaukus paukštis, nutupęs tavo delne.

  2000
  Wade figurėlė Vokiečių aviganis

  Taip vadinamosios Wade „Whimsies“, mažytės keramikinės figurėlės, kurių grasioji Stafordšyro manufaktūra sukūrė daugybę: įvairūs gyvūnėliai, filmukų personažai, fantastiniai gyvūnai – nepaprastai plati gama kolekcionieriui. Šį kartą Subtiliuose atradimuose mielas vokiečių aviganis.

  600
  Statulėlė Besišypsantis Klounas

  Klounas– linksmas ir mielas. Puikiai tinka porceliano lentynai papuošti.

  500
  Statulėlė Klounas su kišenėle

  Klounas su kišenėle – stilingas šiek tiek liūdnokas, bet toks ir turi būti tikras klounas, kaip ir tikras gyvenimas: linksmai balansuojantis ant liūdnumo ribos. Šio klouno kišenėlėje galima laikyti ir pieštukus, ir saldainius, net merkti gėlės.

  1400
  Statulėlė Mergaitė su armonika

  Statulėlė Mergaitė su armonika – stilinga, ypatinga ir miela. Puikiai tinka vaikų kambaryje, ar kaip ryškus akcentas muzikos mylėtojui.

  1000