Ąsočiai

 • Basano ąsotis žuvis

  Itališka Basano keramika visada žavi savo ypatingu rankų darbu, išskirtinumu ir meistryste. Kaip ir ši puiki žuvis ąsotis, iš kurios burnos pilasi vanduo. Taip primena garsiuosius italų balto marmuro fontanus...

  20 
  Majolika keramikos baltas ąsotis, dekoruotas braškėmis

  Garsiosios Majolika keramikos baltas ąsotis, dekoruotas braškėmis – vasariškas ir jaukus - tikra gražių namų puošmena ir puikus linksmiausių vasaros pasisėdėjimų sode palydovas?.

  20 
  Dryžuotas Staffordshire Potteries ąsotėlis

  Garsusis Kornvalio dryžuotasis raštas vis dar nepaprastai populiarus visame pasaulyje. Rankomis dekoruota jauki mid century keramika – ryškus ir jaukus akcentas.

  14 
  Alavinis ąsotis

  Retai pasitaikančio prancūziško alavo didelis ąsotis, vertinantiems autentiką. Puiki interjero detalė, kuriantiems rustic stilių.

  16 
  Mid century rustic stiliaus ąsotis

  Mid century rustic stiliaus, lieknas rankų darbo ąsotėlis – puikiai pritiks, kur reikia trupučio šarmo.

  15 
  Empress juodas ąsotis, dekoruotas žiedais

  Gražus, elegantiškas, senovinis Viktorijos epochos juodas ąsotis, rankomis išpieštas žiedais ir mažais puikiais taškeliais.

  20 
  Stafordshire ąsočio ir dubens komplektas

  Garsios britų manufaktūros Stafordshire ąsočio ir dubens komplektas – sodrios kobalto spalvos, puoštas meistrų meistro Jean-Honoré Fragonard kurtomis kurtuazinėmis scenomis - jaukus ir romantiškas. Puikiai pritaikytas kasdieninei gėlių priežiūrai: galima jas tiek merkti, tiek laistyti.

  39 
  Pilkas ąsotėlis, dekoruotas auksu

  Šviesiai pilkos spalvos modernus ąsotėlis – mažas jaukios kasdienybės pagalbininkas.

  7 
  Ąsotėlis, dekoruotas pavasario žiedais

  Mielas prieškarinis ąsotėlis, dekoruotas pavasario žiedais – tinka ir pienui, ir gėlėms

  8 
  Ąsotis, dekoruotas art deco gėlių juosta

  Didelis, art deco gėlių juosta rankomis dekoruotas vokiškas tarpukariu pagamintas ąsotis išsiskiria minimalistiniu art deco dizainu ir nepaprastai optimistiškomis struktūrizuotos gėlių juostos spalvomis. Ąsotis ne tik puošia namus, bet ir yra nepaprastai funkcionalus – gali būti naudojamas lieti ar merkti gėles, o esant reikalui ir nusiprausti.

  28 
  Žalvarinis dekoratyvinis ąsotis dekoruotas mitologinės būtybės galva

  Sako, kad didžiojo drakono visi prisibijojo, bet ir nepaprastai gerbė. Garsėjo jis kilniu būdu ir reputacija, kad tą, ką mylėjo saugojo taip, kad kaina buvo nebesvarbi...

  Didelis dekoratyvinis žalvarinis ąsotis nepaprastai gražiai papuoš vasaros terasą ir tarnaus kaip vaza gražiausiems žiedams, o mitologinio drakono galva nuskraidins į kerintį stebuklų pasaulį.
   

  31