Ąsočiai

 • Tradicinis rankų darbo lietuviškas ąsotis

  Tradicinis rankų darbo lietuviškas ąsotis – lietuviška rankų darbo klasika. Mielas nostalgiškas ąsotis: girai, gaivai ar gėlėms merkti.

  2000
  Delft ąsočio, dubens ir puodelio komplektas, dekoruotas mėlynomis gėlėmis

  Delft ąsočio, dubens ir puodelio komplektas, pagamintas XX am. pradž.. Dekoruotas klasikinėmis puokštėmis, plačios funkcinės paskirties: dekoruoti, laistyti gėles, kurti žolynų kompozicijas.

  4500
  Art Deco Royal Boch ąsočio, dubens ir dviejų dėžučių komplektas, dekoruotas mėlynomis gėlėmis

  Garsios belgų manufaktūros Royal Boch ąsočio, dubens ir dviejų dėžučių pilnas komplektas, pagamintas XX am. pradž., tačiau žvilga ir tviska kaip naujas. Dekoruotas stilizuotomis mėlynomis gėlėmis, plačios funkcinės paskirties. Tai graži tiek modernaus, tiek klasikinio interjero detalė, tiek vonios kambario, tiek virtuvės ar saliono, kurioje gali pražįsti gražiausios gėlių kompozicijos, ar ištisi orchidėjų sodai.

  7000
  Art Deco Royal Boch ąsočio, dubens ir dėžutės komplektas

  Garsios belgų manufaktūros Royal Boch ąsočio, dubens ir dėžutės komplektas, pagamintas XX am. pradž., gaivios žalsvos spalvos, klasikinių art deco raštų dizaino ir plačios funkcinės paskirties. Tai graži tiek modernaus, tiek klasikinio interjero detalė, tiek vonios kambario, tiek virtuvės ar saliono, kurioje gali pražįsti gražiausios gėlių kompozicijos, ar ištisi orchidėjų sodai.

  6000
  Art Deco Imperial Nimy Cantoise ąsočio, dubens ir muilinių komplektas

  Garsios belgų manufaktūros Imperial Manufacture - Royale de Nimy ąsočio, dubens ir muilinių komplektas, pagamintas XX am. pradž., kerinčio art deco povų plunksnų dizaino ir plačios funkcinės paskirties. Tai graži tiek modernaus, tiek klasikinio interjero detalė, tiek vonios kambario, tiek virtuvės ar saliono, kurioje gali pražįsti gražiausios gėlių kompozicijos, ar ištisi orchidėjų sodai.

  7000
  Henri Bequet paukščiu dekoruotas ąsotis

  Henri Bequet spalvingu paukšteliu dekoruotas ąsotis – belgiška rankų darbo klasika. Mielas ąsotis– tikra gražių namų puošmena ir puikus gėlių draugas ?.

  2200
  Boch Freres, Keramis ąsotis

  Art deco Bosh Freres didžiulis ąsotis, dekoruotas aukso juostele. Truputį per šimtą metų pasitrynęs auksas, kas savaime suprantama ir atleistina. Nepamainomas grožis gėlėms puosėlėti ir svaiginančioms puokštėms kurti.

  3000
  Basano ąsotis žuvis

  Itališka Basano keramika visada žavi savo ypatingu rankų darbu, išskirtinumu ir meistryste. Kaip ir ši puiki žuvis ąsotis, iš kurios burnos pilasi vanduo. Taip primena garsiuosius italų balto marmuro fontanus...

  2000
  Dryžuotas Staffordshire Potteries ąsotėlis

  Garsusis Kornvalio dryžuotasis raštas vis dar nepaprastai populiarus visame pasaulyje. Rankomis dekoruota jauki mid century keramika – ryškus ir jaukus akcentas.

  1400
  Alavinis ąsotis

  Retai pasitaikančio prancūziško alavo didelis ąsotis, vertinantiems autentiką. Puiki interjero detalė, kuriantiems rustic stilių.

  1600
  Mid century rustic stiliaus ąsotis

  Mid century rustic stiliaus, lieknas rankų darbo ąsotėlis – puikiai pritiks, kur reikia trupučio šarmo.

  1500
  Pilkas ąsotėlis, dekoruotas auksu

  Šviesiai pilkos spalvos modernus ąsotėlis – mažas jaukios kasdienybės pagalbininkas.

  700
  Ąsotėlis, dekoruotas pavasario žiedais

  Mielas prieškarinis ąsotėlis, dekoruotas pavasario žiedais – tinka ir pienui, ir gėlėms

  800
  Ąsotis, dekoruotas art deco gėlių juosta

  Didelis, art deco gėlių juosta rankomis dekoruotas vokiškas tarpukariu pagamintas ąsotis išsiskiria minimalistiniu art deco dizainu ir nepaprastai optimistiškomis struktūrizuotos gėlių juostos spalvomis. Ąsotis ne tik puošia namus, bet ir yra nepaprastai funkcionalus – gali būti naudojamas lieti ar merkti gėles, o esant reikalui ir nusiprausti.

  2800
  Žalvarinis dekoratyvinis ąsotis dekoruotas mitologinės būtybės galva

  Sako, kad didžiojo drakono visi prisibijojo, bet ir nepaprastai gerbė. Garsėjo jis kilniu būdu ir reputacija, kad tą, ką mylėjo saugojo taip, kad kaina buvo nebesvarbi...

  Didelis dekoratyvinis žalvarinis ąsotis nepaprastai gražiai papuoš vasaros terasą ir tarnaus kaip vaza gražiausiems žiedams, o mitologinio drakono galva nuskraidins į kerintį stebuklų pasaulį.
   

  3100