Ąsočiai

 • Cadbury reklaminis ąsotis

  Reklaminis Cadbury ąsotis - pagamintas apie 1920 m. - nepaprastai išraiškingas interjero elementas.

  1850
  Didelio Villeroy & Boch ąsočio ir Boch La Louvière puodelio komplektas

  Subtiliuose atradimuose šiandien ne mažiau egzotiškas radinys: Villeroy & Boch milžiniškas ąsotis: nuostabus XIX am. pab. pagamintas pilvotas gražuolis, iškiliu reljefu ir nepriekaištingos formos. Toks, kaip iš Daultono abatijos. Jam draugiją palaiko puodelis, kuris puikiai tarnaus kaip nepaprastas vazonas. Puodelio istorija ir labai įdomi: jis pagamintas Boch La Louvière manufaktūroje, kurios savininkas kaip tie Twix‘o broliai, atsiskyrė nuo Villeroy & Boch ir įkūrė savo, nemažiau sėkmingą ir daugybę apdovanojimų pelniusį fabriką.

  Tai gi, ši nuostabi porelė laukia Jūsų: vertinančių istorinius indus, išskirtinį, įdomų stilių, namams, sodybai, o gal grožio salionui papuošti.
   

  6800
  Ąsotis „Amelia“

  Didelis, gėlių vainikais dekoruotas prancūziškas tarpukariu pagamintas ąsotis ne tik puošia namus, bet ir yra nepaprastai funkcionalus – gali būti naudojamas lieti ar merkti gėles, o esant reikalui ir nusiprausti.

  2600
  Art deco Nimy komplektas

  Garsios belgų manufaktūros Imperial Manufacture - Royale de Nimy komplektas, pagamintas XX am. pradžioje, tikras art deco tikslių ir aiškių linijų, geometrinių formų raštų triumfas. Grynojo moderno įsikūnijimas žemėje. Nepaprastai svarbu tai, jog išliko pilnas komplektas: ąsotis, dubuo, puodelis, muilinė, dėžutė.

  8100
  Ąsotis „Kriauklė“

  Didelis, iškilusia kriaukle dekoruotas prancūziškas ąsotis ne tik puošia namus, bet ir yra nepaprastai funkcionalus – gali būti naudojamas lieti ar merkti gėles, o esant reikalui ir nusiprausti. Puiki teminė vonios kambario puošmena – arba sodyboje prie jūros.

  2200
  Ąsotis Henriette

  Didelis, aukso rutuliais dekoruotas belgiškas tarpukariu pagamintas ąsotis nuostabiu vardu Henriette, išsiskiria ne tik minimalistiniu art deco dizainu, bet ir nepaprastai patogia rankena. Ąsotis ne tik puošia namus, bet ir yra nepaprastai funkcionalus – gali būti naudojamas lieti ar merkti gėles, o esant reikalui ir nusiprausti.

  2600
  Ąsotis, dekoruotas art deco gėlių juosta

  Didelis, art deco gėlių juosta rankomis dekoruotas vokiškas tarpukariu pagamintas ąsotis išsiskiria minimalistiniu art deco dizainu ir nepaprastai optimistiškomis struktūrizuotos gėlių juostos spalvomis. Ąsotis ne tik puošia namus, bet ir yra nepaprastai funkcionalus – gali būti naudojamas lieti ar merkti gėles, o esant reikalui ir nusiprausti.

  2800
  Nimy ąsočio, puodelio ir dubens komplektas

  Saulės nutviekstame kambaryje tyliai plazdėjo vėjas, gėlių žiedlapiai žalsvai gelsvame ąsotyje ir meilė. Koletei atrodė, kad laikas ištirpo jo švelniose rankose ir samanų žalumo akyse.

  Garsios belgų manufaktūros Imperial Manufacture - Royale de Nimy ąsočio, puodelio ir dubens komplektas, pagamintas XIX am. , nesenstančio art deco dizaino, optimizmą įkvepiančios žaliai geltonos spalvos ir plačios funkcinės paskirties. Tai graži interjero detalė, kurioje vasarą gali pražįsti gražiausios lauko gėlių kompozicijos, o šaltesniu metų laiku ištisi sukulentų ar orchidėjų sodai.
   

  6700
  Žalvarinis dekoratyvinis ąsotis dekoruotas mitologinės būtybės galva

  Sako, kad didžiojo drakono visi prisibijojo, bet ir nepaprastai gerbė. Garsėjo jis kilniu būdu ir reputacija, kad tą, ką mylėjo saugojo taip, kad kaina buvo nebesvarbi...

  Didelis dekoratyvinis žalvarinis ąsotis nepaprastai gražiai papuoš vasaros terasą ir tarnaus kaip vaza gražiausiems žiedams, o mitologinio drakono galva nuskraidins į kerintį stebuklų pasaulį.
   

  3100