Ąsočiai

 • Metalinis industrinio stiliaus ąsotis

  Jei Jūs turite daug gėlių, bet ne visada turite kantrybės su mažu ąsotėliu, šis puikus industrinio stiliaus ąsotis kaip tik Jums – telpa 1 galonas. Patikimas, tvirtas ir išskirtinis namų pagalbininkas.

  2000
  Boch la Louviere ąsotis

  Gelsvas, lauko žiedais ištapytas Boch la Louviere ąsotis – jaukus ir šiltas.

  1700
  A.Q. de Malva ąsotis

  Miškinę dedešvą (malva sylvestris) aprašė jau romėnai, net neabejoju, kad šis nuostabus kuklus augalas plačiai buvo naudojamas ir mūsų gyduolių. Tai labai veiksminga antiuždegiminė priemonė, naudojama virškinamojo trakto, kvėpavimo takų uždegimams malšinti. Lapai naudojami salotoms, o žiedai – natūralūs dažai.
  Išties stebuklingas augalas, kuris jau įrašytas į mano vaistažolių sąrašą darželiui kitiems metams.
  O šiandienos atradimas – didžiulis etnografiniais motyvais dekoruotas rankų darbo ąsotis – gražuolis pūstažandis su užrašu A.Q. de MALVA ?. Ir širdies džiaugsmui, ir galbūt Jūsų gaminamais užpilais sveikatai stiprinti. Ar gėles merkti bei laistyti ?. Kaip jau pasirodys tinkamiausia.
  Tvirtas, sunkus, stabilus – talpinantis net 5 litrus laimės.
   

  3000
  Rankomis išpieštas Ruano ąsotis su mitinėmis būtybėmis

  Visokiausių mes turim kelionių svajonių. Štai aš jau matau, kaip stoviu Šerbure ant aukštos baltos uolos, žiūriu kaip vandenyno bangos dūžta man po kojomis, burnoje jaučiu sūrų jūros vėją... Man vis sapnuojasi pasakiškasis Sen Mišelio kalnas, Žana de Ark, Rolo, Viljamas užkariautojas, Kaenas, Havras... Kavadosas, jūros gėrybės, Montrė pilis, Karužas, Ornas. Ir žinoma, Ruanas, su gotikinės Dievo motinos katedros špiliais iki dangaus bekylančiais, su išskirtine ir su niekuom nesumaišoma keramika. Normandija - svajonių žemė.

  Šiandien Subtiliuose atradimuose Ruano keramikos stebuklas.
  Pasakiškas dailininko rankomis išpieštas aukštas ąsotis. Mitinėmis būtybėmis dekoruotas fajanso grožis. Išskirtinė namų puošmena iš istorinio Ruano.
   

  6000
  Delft ąsočio, dubens ir puodelio komplektas, dekoruotas mėlynomis gėlėmis

  Delft ąsočio, dubens ir puodelio komplektas, pagamintas XX am. pradž.. Dekoruotas klasikinėmis puokštėmis, plačios funkcinės paskirties: dekoruoti, laistyti gėles, kurti žolynų kompozicijas.

  4500
  Art Deco Royal Boch ąsočio, dubens ir dėžutės komplektas

  Garsios belgų manufaktūros Royal Boch ąsočio, dubens ir dėžutės komplektas, pagamintas XX am. pradž., gaivios žalsvos spalvos, klasikinių art deco raštų dizaino ir plačios funkcinės paskirties. Tai graži tiek modernaus, tiek klasikinio interjero detalė, tiek vonios kambario, tiek virtuvės ar saliono, kurioje gali pražįsti gražiausios gėlių kompozicijos, ar ištisi orchidėjų sodai.

  6000
  Art Deco Imperial Nimy Cantoise ąsočio, dubens ir muilinių komplektas

  Garsios belgų manufaktūros Imperial Manufacture - Royale de Nimy ąsočio, dubens ir muilinių komplektas, pagamintas XX am. pradž., kerinčio art deco povų plunksnų dizaino ir plačios funkcinės paskirties. Tai graži tiek modernaus, tiek klasikinio interjero detalė, tiek vonios kambario, tiek virtuvės ar saliono, kurioje gali pražįsti gražiausios gėlių kompozicijos, ar ištisi orchidėjų sodai.

  7000
  Boch Freres, Keramis ąsotis

  Art deco Bosh Freres didžiulis ąsotis, dekoruotas aukso juostele. Truputį per šimtą metų pasitrynęs auksas, kas savaime suprantama ir atleistina. Nepamainomas grožis gėlėms puosėlėti ir svaiginančioms puokštėms kurti.

  3000
  Mid century rustic stiliaus ąsotis

  Mid century rustic stiliaus, lieknas rankų darbo ąsotėlis – puikiai pritiks, kur reikia trupučio šarmo.

  1500
  Pilkas ąsotėlis, dekoruotas auksu

  Šviesiai pilkos spalvos modernus ąsotėlis – mažas jaukios kasdienybės pagalbininkas.

  700
  Ąsotėlis, dekoruotas pavasario žiedais

  Mielas prieškarinis ąsotėlis, dekoruotas pavasario žiedais – tinka ir pienui, ir gėlėms

  800
  Ąsotis, dekoruotas art deco gėlių juosta

  Didelis, art deco gėlių juosta rankomis dekoruotas vokiškas tarpukariu pagamintas ąsotis išsiskiria minimalistiniu art deco dizainu ir nepaprastai optimistiškomis struktūrizuotos gėlių juostos spalvomis. Ąsotis ne tik puošia namus, bet ir yra nepaprastai funkcionalus – gali būti naudojamas lieti ar merkti gėles, o esant reikalui ir nusiprausti.

  2800
  Žalvarinis dekoratyvinis ąsotis dekoruotas mitologinės būtybės galva

  Sako, kad didžiojo drakono visi prisibijojo, bet ir nepaprastai gerbė. Garsėjo jis kilniu būdu ir reputacija, kad tą, ką mylėjo saugojo taip, kad kaina buvo nebesvarbi...

  Didelis dekoratyvinis žalvarinis ąsotis nepaprastai gražiai papuoš vasaros terasą ir tarnaus kaip vaza gražiausiems žiedams, o mitologinio drakono galva nuskraidins į kerintį stebuklų pasaulį.
   

  3100