Dažniausiai užduodami klausimai

 • 1. Kaip man pateikti užsakymą.

  Įdėkite pasirinktas prekes į krepšelį. Suformavę krepšelį, spauskite Pradėti pirkimąi. Užsakymo formoje užpildykite visus pirkėjo duomenų laukelius. Pasirinkite prekių pristatymo būdą. Pasirinkite mokėjimo už prekes būdą. Susipažinkite su pirkimo taisyklėmis. Patvirtinkite užsakymą spausdami Užsakyti.

  Mes turime teisę atšaukti užsakymą bei jo išsiuntimą tuo atveju, jeigu užsakytų prekių (ar prekės) nebeturime. Tokiu atveju, mes informuosime apie tai išsiųsdami elektroninį laišką. Nepavykus susisiekti, užsakymas bus automatiškai atšauktas. 

  2. Kaip pristatome prekes?

  Prekes pristatome į Jūsų pasirinktą Lietuvos pašto ar Omniva paštomatą. Taip pat prekes pristatome gavėjo adresu Lietuvos paštu ar per kurjerių tarnybą. Siuntiniai išsiunčiami per 1-2 darbo dienas gavus apmokėjimą už prekes.

  3. Ar galiu prekes atsiimti?

  Prekes galite atsiimti mūsų buveinėje (Paukščių tako g. 55, LT-12189 Vilnius) iš anksto susitarus.

  4. Kaip galiu sumokėti?

  Galite mokėti internetu arba bankiniu mokėjimo pavedimu (jei mokate pavedimu, užsakymas patvirtinamas per 2 darbo dienas).

  Atsiimdami prekes mūsų buveinėje galite atsiskaityti banko kortele.

  Neatsiėmus prekių ar neapmokėjus užsakymo per tris kalendorines dienas, užsakymas panaikinamas.

  5. Ar galiu prekę grąžinti?

  Kokybišką prekę galite gražinti per dvi savaites nuo įsigijimo, tokiu atveju pirkėjas padengia visus siuntimo kaštus.  Maloniai prašome pranešti mums apie savo ketinimą grąžinti prekę telefonu +370 612 84 996 arba el. paštu subtilusatradimai@gmail.com ir išsiųsti ją atgal adresu MB "Subtilūs atradimai", Paukščių tako g. 55, LT-12189 Vilnius, sumokant prekės grąžinimo išlaidas. Mes grąžinsime Jums pinigus už grąžintą prekę per 14 dienų nuo jos gavimo.

  6. Ar gali prekė pristatymo metu sudužti?

  Prekes supakuojame labai kruopščiai, esame įgudę pakuotojai ir naudojame daug smūgiams atsparių pakavimo priemonių, todėl dūžių tikimybė minimali. 

  7. Pakavimo dėžutės.

  Viena iš pagrindinių "Subtilių atradimų" idėjų yra naudoti savo gražioje kasdienybėje tai,ką praeityje jau yra sukūrusios pačios geriausios manufaktūros ir taip prisidėti prie aplinkos išsaugojimo. Taip pat prie taršos sumažinimo prisidedame ir pakuodami prekes - sąmoningai neužsakome naujų firminių dėžučių - o dar kartą panaudojame jau kažkieno anksčiau pagamintas ir naudotas dėžutes.

  8. Daiktų būklė

  Maloniai prašome atkreipti dėmesį, kad visi daiktai mūsų puslapyje yra vintažiniai arba antikvariniai. Daugelis jų skaičiuoja ne vienerius gyvavimo metus, buvo mylimi ir naudojami, todėl šios žymės yra naturali proceso išdava ir gali matytis, tačiau visiškai nesumenkina daikto vertės ar išvaizdos. Stengiamės kaip galima geriau atspindėti daiktų būklę tiek nuotraukose, tiek aprašymuose.

  9. Daiktų aprašymas

  Stengiamės kaip galima tiksliau apibrėžti pagaminimo metus, laikotarpį, stilių, medžiagas, gamintoją, techniką,  kilmę bei istoriją, remdamiesi įvairiais prieinamais šaltiniais, tačiau nuomonės, žinoma gali skirtis, todėl nesuteikiame šimtaprocentinės garantijos.