Interjero detalės

 • Jaukūs namai, tai tarsi ramybės uostas, saugantis nuo gyvenimo audrų, teikiantis šilumą ir saugumą - tegu būna jie patys gražiausi.

  Dėžutė, dekoruota povais

  Dėl grožio povas buvo išrinktas klestėjimo simboliu. Tai vienas stipriausių talismanų, nešantis laimę ir sėkmę.

  1000
  Rytietiška medinė moters skulptūra

  Medinis rytietiškas tobulos moters paveikslas: švelnus, užburiantis, kerintis. Šildantis savo rankų darbo preciziškumu

  2500
  Senovinis žalvarinis varinis dubuo su rankenomis

  Senovinis žalvarinis varinis dubuo su rankenomis graži namų interjero detalė – galinti tarnauti tiek pagal tiesioginę paskirtį, tiek kaip gražuolis vazonas orchidėjų kompozicijoms.

  4000
  Aukštesnis varinis vazonas su rankenomis

  Puikus varinis vazonas su rankenomis.

  2000
  Žemesnis varinis vazonas su rankenomis

  Puikus varinis vazonas su rankenomis.

  1700
  Tradicinis rankų darbo lietuviškas ąsotis

  Tradicinis rankų darbo lietuviškas ąsotis – lietuviška rankų darbo klasika. Mielas nostalgiškas ąsotis: girai, gaivai ar gėlėms merkti.

  2000
  Rytietiškas sulankstomas medinis staliukas su žalvariniu padėklu

  Rytietiškas sulankstomas medinis staliukas su žalvariniu padėklu – puiki namų interjero detalė, jauki, funkcionali ir taupanti vietą. Rytietiški motyvai puikiai dera su žalvario spindesiu, padėklas didžiulis, smagus.

  5500
  Delft ąsočio, dubens ir puodelio komplektas, dekoruotas mėlynomis gėlėmis

  Delft ąsočio, dubens ir puodelio komplektas, pagamintas XX am. pradž.. Dekoruotas klasikinėmis puokštėmis, plačios funkcinės paskirties: dekoruoti, laistyti gėles, kurti žolynų kompozicijas.

  4500
  Art Deco Royal Boch ąsočio, dubens ir dviejų dėžučių komplektas, dekoruotas mėlynomis gėlėmis

  Garsios belgų manufaktūros Royal Boch ąsočio, dubens ir dviejų dėžučių pilnas komplektas, pagamintas XX am. pradž., tačiau žvilga ir tviska kaip naujas. Dekoruotas stilizuotomis mėlynomis gėlėmis, plačios funkcinės paskirties. Tai graži tiek modernaus, tiek klasikinio interjero detalė, tiek vonios kambario, tiek virtuvės ar saliono, kurioje gali pražįsti gražiausios gėlių kompozicijos, ar ištisi orchidėjų sodai.

  7000
  Art Deco Royal Boch ąsočio, dubens ir dėžutės komplektas

  Garsios belgų manufaktūros Royal Boch ąsočio, dubens ir dėžutės komplektas, pagamintas XX am. pradž., gaivios žalsvos spalvos, klasikinių art deco raštų dizaino ir plačios funkcinės paskirties. Tai graži tiek modernaus, tiek klasikinio interjero detalė, tiek vonios kambario, tiek virtuvės ar saliono, kurioje gali pražįsti gražiausios gėlių kompozicijos, ar ištisi orchidėjų sodai.

  6000
  Art Deco Imperial Nimy Cantoise ąsočio, dubens ir muilinių komplektas

  Garsios belgų manufaktūros Imperial Manufacture - Royale de Nimy ąsočio, dubens ir muilinių komplektas, pagamintas XX am. pradž., kerinčio art deco povų plunksnų dizaino ir plačios funkcinės paskirties. Tai graži tiek modernaus, tiek klasikinio interjero detalė, tiek vonios kambario, tiek virtuvės ar saliono, kurioje gali pražįsti gražiausios gėlių kompozicijos, ar ištisi orchidėjų sodai.

  7000
  Klasikinis biustas

  Klasikinis biustas – tobulos moters paveikslas: švelnus, užburiantis, kerintis savo stiprybe ir valia. Puiki knygų lentynos, rašomojo stalo ar buduaro puošmena.

  3000
  Lubų šviestuvas

  Puikus, įspūdingas lubinis šviestuvas - burbuliukas, sušildantis žalvario spindesiu bei stilingai puošiantis namų interjerą. Ypač tinka patalpoms žemomis lubomis puošti.

  4500
  Didelis žalvarinis padėklas

  Didelis žalvarinis padėklas – sušildantis interjerą savo aukso spindėjimu.

  3200
  Henri Bequet paukščiu dekoruotas ąsotis

  Henri Bequet spalvingu paukšteliu dekoruotas ąsotis – belgiška rankų darbo klasika. Mielas ąsotis– tikra gražių namų puošmena ir puikus gėlių draugas ?.

  2200
  Didelė Delft Blauw vaza - Petrus Regout

  Didelė, tradicinė Delft Blauw vaza, dekoruota gėlėmis ir Foo šunimi. Labiausiai man patinka, kad jei neturi gėlių – vaza su dangčiu atrodo kaip skulptūra, jei yra ką merkti – dangtį nuimame ir mėgaujamės puokštėmis namuose.

  7000
  Boch Freres, Keramis ąsotis

  Art deco Bosh Freres didžiulis ąsotis, dekoruotas aukso juostele. Truputį per šimtą metų pasitrynęs auksas, kas savaime suprantama ir atleistina. Nepamainomas grožis gėlėms puosėlėti ir svaiginančioms puokštėms kurti.

  3000
  Vaza su dangčiu, dekoruota primityvistiniu stiliumi

  Žavinga ir spalvinga primityvistinio stiliaus rankomis išpiešta vaza. Su dangteliu, todėl jei nėra tinkamų gėlių – puikiai tarnauja kaip skulptūriška namų puošmena.

  3000
  Itališka krištolinė vaza

  Puiki klasikinė itališko krištolo vaza.

  1700
  Mergaitės biustas

  Mielas mergaitės biustas – išskirtinė ir jauki meniškų namų puošmena.

  2300