Arbatinukai

 • Žalvarinis arbatinukas

  Mielas mažas burbuliukas – žalvarinis arbatinukas. Puikiai telpa du dideli puodeliai arbatos – sau ir geriausiai draugei.

  17 
  Old Royal Company Swansea arbatinukas

  Old Royal manufaktūros raštas Swansea – tarsi tikra garsiosios Kardifo manufaktūros raštų kopija. Sakoma, kad tarp 1813 ir 1826 šios manufaktūros gamintas porcelianas yra vienas gražiausių pasaulyje ir nepaprastai vertinamas kolekcionierių. Todėl nenuostabu, kad raštas kopijuotas. Puikus arbatinukas ir padėkliukas, dekoruoti rausvomis rožėmis ir Subtiliuose atradimuose.

  35 
  Hammersley Howard's Spray arbatinukas

  Hammersley manufaktūra garsėja savo baltu kaip pienas, ypač kokybišku porcelianu ir neapsakomo gražumo gėlių dekorais – regis visi gražiausi žiedai skleidžiasi ant šio mielo arbatinuko. Nenuostabu, kad šio gamintojo porcelianas toks žavingas ir patrauklus. 

  25 
  Poole “Twintone” mid century mažesnis arbatinukas

  Šaunioji Poole manufaktūra ir jos laikui nepavaldus mid century švelnumas - architektūrinės formos, pastelinės spalvos, geometrinės linijos. Nepaprastai gražios persikų rožinės ir kreminės spalvos – spindi kaip naujas. Nepaprastai malonios tekstūros.

  20 
  Kolekcinis Leonardo arbaninukas Ugniagesys

  Kolekcinis Leonardo arbatinukas Ugniagesys – puikus kolekcijos papildymas, renkantiems ypatingus arbatinukus. Mažytis, tačiau labai įdomus.

  16 
  Pasidabruotas arbatinukas bakelito rankena ir burbuliuku

  Ponas žavingasis – kitaip nepavadinsi. Šis arbatinukas kerinčiai gražus, nepaprastai kelia nuotaiką ir su malonumu leidžiasi glostomas – nuo glamonių tik dar labiau spindi savo kerinčia sidabrine šypsena.
  Rankenėlė – juodo bakelito, kaip ir žavingas burbuliukas ant dangtelio – saugu ir nekaršta mėgautis arbata. Tikras skonio ir elegancijos pavyzdys.
   

  30 
  Thun baltas pelėžirniais dekoruotas arbatinukas

  Šis vintažinis, baltas, pelėžirniais ir auksu dekoruotas arbatinukas – elegantiškas ir jaukus. 

  5 
  Bareuther porcelianinis arbatinukas, puoštas vynuogėjojais

  Vasariškas, ryškus, stilingas – baltas porcelianas, puoštas žaliaisiais vynuogėnojais.

  15 
  Rygos porceliano arbatinukas ir cukrinė

  Puikus kolekcijos papildymas arbatinukas ir cukrinė (cukrinė turi nedidelį įskilimą glazūroje ant dugno).

  10 
  Thomas baltas auksu dekoruotas arbatinukas

  Thomas prekės ženklas jau nuo XX am. pradžios priklauso žymiajai Rosenthal grupei, o šis vintažinis, baltas, auksu dekoruotas arbatinukas – elegantiškas ir puošnus. Dera prie visko ir visur

  23 
  Art deco arbatinukas

  Subtiliuose atradimuose Jums surinkome vintažų – vintažą, art deco 1930 m., dedikuotą Cotswolds žavesiui.

  1050
  Art deco arbatinukas žalsvas zuikis

  Mielas ir jaukus art deco kiškutis-arbatinukas - itin retas.

  37 
  Royal Albert Silver Maple mažas arbatinukas

  Pastelinė pilka, žiugždantis šerkšnas ir sidabro spindesys – tai kerintis ir elegantiškas Royal Albert komplektas, dekoruotas sidabrinio klevo lapais ir aukso kraštu.

  21 
  Royal Albert Silver Maple didelis arbatinukas

  Pastelinė pilka, žiugždantis šerkšnas ir sidabro spindesys – tai kerintis ir elegantiškas Royal Albert komplektas, dekoruotas sidabrinio klevo lapais ir aukso kraštu.

  35