Arbatinukai

 • Rankų darbo rytietiško stiliaus arbatinukas žalvarine rankena

  Jaukių žemės spalvų, rankomis dekoruotas rytietiško stiliaus rudos keramikos arbatinukas žalvarine rankena didžiulis, puikus ilgėjančių vakarų draugas.

  2500
  Mėlynai auksinis Tailandietiškas arbatinukas

  Mėlynai auksinis Tailandietiškas arbatinukas – tiesiog kerinčiai puikus. Lapų dizainas nesenstantis ir įkvepiantis, aukso detalės pagyvina ir suteikia prabangos. Rankų darbo didžiulis meno kūrinys – puikiai tinka gražiai dovanai. Nuostabiai papuoš namus ir stilingai vaišins skaniausia arbata. 

  5000
  Žalvarinis arbatinukas

  Mielas mažas burbuliukas – žalvarinis arbatinukas. Puikiai telpa du dideli puodeliai arbatos – sau ir geriausiai draugei.

  1700
  Old Royal Company Swansea arbatinukas

  Old Royal manufaktūros raštas Swansea – tarsi tikra garsiosios Kardifo manufaktūros raštų kopija. Sakoma, kad tarp 1813 ir 1826 šios manufaktūros gamintas porcelianas yra vienas gražiausių pasaulyje ir nepaprastai vertinamas kolekcionierių. Todėl nenuostabu, kad raštas kopijuotas. Puikus arbatinukas ir padėkliukas, dekoruoti rausvomis rožėmis ir Subtiliuose atradimuose.

  3500
  Poole “Twintone” mid century mažesnis arbatinukas

  Šaunioji Poole manufaktūra ir jos laikui nepavaldus mid century švelnumas - architektūrinės formos, pastelinės spalvos, geometrinės linijos. Nepaprastai gražios persikų rožinės ir kreminės spalvos – spindi kaip naujas. Nepaprastai malonios tekstūros.

  2000
  Kolekcinis Leonardo arbaninukas Ugniagesys

  Kolekcinis Leonardo arbatinukas Ugniagesys – puikus kolekcijos papildymas, renkantiems ypatingus arbatinukus. Mažytis, tačiau labai įdomus.

  1600
  Pasidabruotas arbatinukas bakelito rankena ir burbuliuku

  Ponas žavingasis – kitaip nepavadinsi. Šis arbatinukas kerinčiai gražus, nepaprastai kelia nuotaiką ir su malonumu leidžiasi glostomas – nuo glamonių tik dar labiau spindi savo kerinčia sidabrine šypsena.
  Rankenėlė – juodo bakelito, kaip ir žavingas burbuliukas ant dangtelio – saugu ir nekaršta mėgautis arbata. Tikras skonio ir elegancijos pavyzdys.
   

  3000
  Thun baltas pelėžirniais dekoruotas arbatinukas

  Šis vintažinis, baltas, pelėžirniais ir auksu dekoruotas arbatinukas – elegantiškas ir jaukus. 

  500
  Bareuther porcelianinis arbatinukas, puoštas vynuogėjojais

  Vasariškas, ryškus, stilingas – baltas porcelianas, puoštas žaliaisiais vynuogėnojais.

  1500
  Rygos porceliano arbatinukas ir cukrinė

  Puikus kolekcijos papildymas arbatinukas ir cukrinė (cukrinė turi nedidelį įskilimą glazūroje ant dugno).

  1000
  Art deco arbatinukas

  Subtiliuose atradimuose Jums surinkome vintažų – vintažą, art deco 1930 m., dedikuotą Cotswolds žavesiui.

  1050
  Art deco arbatinukas žalsvas zuikis

  Mielas ir jaukus art deco kiškutis-arbatinukas - itin retas.

  3700
  Royal Albert Silver Maple mažas arbatinukas

  Pastelinė pilka, žiugždantis šerkšnas ir sidabro spindesys – tai kerintis ir elegantiškas Royal Albert komplektas, dekoruotas sidabrinio klevo lapais ir aukso kraštu.

  2100
  Royal Albert Silver Maple didelis arbatinukas

  Pastelinė pilka, žiugždantis šerkšnas ir sidabro spindesys – tai kerintis ir elegantiškas Royal Albert komplektas, dekoruotas sidabrinio klevo lapais ir aukso kraštu.

  3500