Arbatos ir kavos Servizai

 • Bloch & Co Eichwald art deco servizas, dekoruotas mėlynomis rožėmis

  Ar jau matėte Nova Lituania? Jei ne – būtinai pažiūrėkite, nuostabi istorija. O krašteliu akies, ten lentynose pamatysite ir tarpukario art deco estetiką. Tokią kaip šis nuostabus Bloch & Co Eichwald art deco servizas, dekoruotas mėlynomis rožėmis ir sidabriniu krašteliu. Oi, tie čekai ir jų ploniausias porcelianas ir gryniausios formos – istorinis, nuostabus servizas, brangus tarpukario palikimas.

  6500
  Königszelt kreminės spalvos servizas, dekoruotas klasikinėmis gėlių puokštėmis

  Jau nuo 1860 m. Königszelt manufaktūra gamino kokybišką, puikų porcelianą, dekoruotą to meto „topiniais“ piešiniais: 'Zwiebelmuster' (Mėlynasis svogūnas) ar 'Indisch Blau' (Indiškas mėlis). Įdomus faktas, kad ši kompanija buvo gavusi išskirtinę Disney licenziją, gaminti Mickey Mouse figurėles, kurių dauguma buvo sunaikintos Trečiojo reicho laikotarpiu (1934 – 1945 m.), todėl šiuo metu yra vienos rečiausių iki karinių Europoje pagamintų figūrėlių.

  Šis puikus kreminės spalvos servizas pagamintas jau po karo: puodeliai ant keturių mielų kojelių ir reljefuose besisupančios klasikinių gėlių puokštės: miela ir jauku.
   

  6500
  Zsolnay „Drugelių servizas“, rankomis dekoruotas 24 karatų aukso glazūra

  Porceliano mylėtojų ausiai du vengriški žodžiai nepaprastai maloniai šildo širdį: Herend ir Zsolnay – tikras buvusios Austrų – Vengrų imperijos triumfas, gyvuojantis iki šiol.
  Abi šios manufaktūros yra pasaulinio lygio, o jų gaminiais prekiauja patys prabangiausi butikai – ir ne veltui: viskas rankų darbo, aukščiausius standartus atitinka, tiek praeityje, tiek dabar laimi aukso medalius, puošia pačius prabangiausius namus.

  Zsolnay porceliano gaminiai unikalūs pasaulyje savo ypatinga glazūros ir tapybos technologija: dramblio kaulo porceliano spalva, preciziški piešiniai, turtingi atspalviai, subtilus plastiškumas, daugybė aukso dekoro.

  O Subtiliuose atradimuose šią saulėtą vasaros dieną pritupė Zsolnay drugelių, kruopščiai, rankomis plonyčiu teptuku perkeltų ant švelnios kremo spalvos porceliano, lengvais sparneliais plazdančių tarp besiskleidžiančių žiedų ir aukso girliandų. Puodeliai dideli ir patogūs, o jau arbatinuko grožis tiesiog žodžiais neapsakomas – tikras vasaros įsikūnijimas.
   

  14000
  Crown Staffordshire Pear blossom espresso puodelių rinkinys

  Švelniais kriaušių žiedais dekoruoti maži puodeliai kavai, taip primena tokį trumpą bet svaiginantį pavasario žydėjimą...

  3500
  Burleigh Old Willow arbatos servizas

  Burleigh manufaktūra nuo 1851 m. klesti iki šiol, o tradiciniais raštais, tokiais kaip Old Willow, dekoruoti indai seniai tape visų mylima klasika.

  6000
  Modernus servizas dviems

  Arbata skanesnė, kai geriame dviese: o jei dar didelį didelį puodelį iš puikaus skambančio balto porceliano, pokalbis tampa dar jaukesnis. Tuo tarpu smagus burbuliukas – arbatinukas, ant burbulinių kojelių – visada šalia, visada pasiruošęs papildyti puodelį gardžiausia, mėtomis ir vasara kvepiančia arbata.

  4500
  Royal Worchester aukso liustro mid century stiliaus servizas

  Šis Royl Worchester aukso liustro servizas tiesiog eksliuzyvinė prabanga, puošusi pereito amžiaus mid-century stalus. Labai mylėtas ir naudotas – kažin, kiek džiaugsmo akimirkų matęs, kiek šiltų šnabždesių girdėjęs, kiek švelnumo bučinių liudijęs – iš tos meilės pametęs šiek tiek aukso, bet vis dar pribloškiantis savo spindesiu.

  5000
  Pasidabruotas art deco komplektas

  Iki akinančio spindesio su meile nupoliruoti pasidabruoti art deco epochos indai yra gyvas meistriškumo pavyzdys, suteikiantis šiuolaikiniam interjerui laikui nepavaldžios elegancijos ir grakštumo. Bakelito rankenėlės ne tik saugo nuo karščio rankas bet ir yra nepaprastai elegantiškos.

  4200
  Baltas art deco komplektas auksiniu krašteliu

  Nepriekaištinga balta art deco klasika, apkraštuota auksu – griežtų geometrinių formų ir švarių, tiesių linijų.

  6500
  Romantiškas rausvomis rožytėmis dekoruotas komplektas

  Kartais, kai rašau, kad puodeliai pagaminti 1900 m., atrodo, o kas čia tokio, tik 120 metų praėjo – bet iš tiesų tai nepaprastai daug, ypač tokiam trapiam porcelianui. Kad geriau įsivaizduotumėme, kas gėrė iš tų puodelių, įdedu veną puikaus amerikiečių tapytojo John Singer Sargent paveikslo nuotrauką, kuriame pavaizduotos trys seserys: ledi Alexandra, Mary and Theo Acheson.

  Nepaprastai romantiškas savo rožytėmis, girliandomis ir jaukia puodelio forma – istorinis komplektukas.
   

  5500
  Klasikinis Bavaria servizas

  Ankė pavargusiu mostu pasitaisė į šoną nuslydusią skrybėlaitę su seniai jau nebemadingu juodu tinkleliu, sunkiai atsiduso ir nuo žemės pakėlusi sunkią porceliano dėžę ryžtingai patraukė namo. Visą savo sunkiai uždirbtą pirmą algą išleido šiam švelniai kreminiam, gėlėmis dekoruotam arbatos servizui. Bet Ankė nesigailėjo nei vienos akimirkos, žinojo, kad kada nors ta prakeikta siena grius, Hansas grįš namo ir sėdėdamas prie nėriniuota staltiese užtiesto stalo gers mėtų arbatą. Ir šypsosis, tik jai vienai.

  Klasikinis, istorinis vokiškas servizas, pagamintas po karo, amerikiečių pusėje, puoštas tradicinėmis gėlių puokštelėmis ir aukso ornamentais. Subtiliai klasiškas.

  7000
  Bareuther kreminis modernus servizas

  Plonas, tiesiog orinis kreminis kaulinis porcelianas, auksinėmis spiralėmis apkraštuotas, modernių mid – century formų, o aukso žiedas, puošiantis dangtelius – tikra klasės viršūnė.
  Puikiai papuoš modernų namų, ar biuro interjerą.
   

  6500
  Violetinis senovinis servizas

  Atrodo, tarsi tirpčiau pievų kvapo saldume, užliūliuota jaukaus jų trapumo.
  Tokie švelnūs jausmai apima žiūrint į šį senovinį, nepaprastai subtiliomis violetinėmis gėlėmis ir žalsvais lapeliais dekoruotą puodelių su lėkštutėmis komplektą – toks retai pasitaikantis švytintis baltumas. Puodelių talpa puikiai subalansuota dideliam arbatos gurkšniui.

  Dovanų - priderinta staltiesė.

  6700
  Pasidabruotas arbatos komplektas

  Iki akinančio spindesio su meile nupoliruoti pasidabruoti indai yra gyvas meistriškumo pavyzdys, suteikiantis šiuolaikiniam interjerui laikui nepavaldžios elegancijos ir grakštumo.

  7800
  Cottage Garden kavos servizas

  Žinomos porceliano manufaktūros Aynsley "Cottage Garden" kolekcija gaminama iki šiol. Ir visai nenuostabu, kodėl ji tokia populiari: marginta ryškiais žiedais, besiskleidžiančiais mažyčiame išpuoselėtame gėlynėlyje, gausiai lankomame drugių. Vos pažvelgus lūpose žaidžia šypsena: puiki dovana mielai draugei, smagiai panelei ar sau.

  4900
  Eschenbach renesanso servizas

  Man žiūrint į šį balto porceliano, elegantišku raštu dekoruotą puikų servizą prieš akis iškyla tik renesansas, atgimimas, šviesa, sušvitusi po tamsybės, darna ir harmonija.

  6800
  Japoniškas rankomis dekoruotas mini servizas su pagodų atvaizdu.

  Japoniškas rankomis dekoruotas mini servizas su pagodų atvaizdu.

  1600
  Istorinis komplektas, dekoruotas vynuogienojais

  Žaliais vynuogienojais ir delikačiomis uogytėmis dekoruotas, kerintis išlakios formos puodeliais, aukso dulkėmis puoštas, ploniausio porceliano, puikiausios Jaeger & Co. manufaktūros kūrinys 12 asmenų negali nežavėti. Taip saugotas ir tausotas, kad atrodo, lyg pagamintas vakar, lyg tas šimtmetis būtų prabėgęs kaip akimirka.

  9200
  Servizas ant kojelių

  Puikus servizas keturiems ant grakščių auksinių kojelių – subalansuotas moterims, bet labai patinka ir vyrams.

  3800
  Rococo revival stiliaus mini servizas

  Puikūs rococo revival stiliaus senoviniai puodeliai, dekoruoti stilizuotomis gėlėmis ir ryškiomis spalvomis. O ąsotėlis pienui – tarsi meno kūrinys, atspindintis visą epochos grožį.

  5000