Arbatos ir kavos Servizai

 • Mitterteich porceliano servizas, dekoruotas pilka juostele

  Mitterteich porceliano servizas, dekoruotas pilka juostele – puikus XX amžiaus vidurio minimalistinio dizaino pavyzdys. „Švarios“ formos, subtilus, pastelinis dekoras ir plonas aukso brūkšnelis – modernus ir šiuolaikiškas.
  Komplektacijoje nemažai lėkščių ir didelis indas su dangčiu, besipuikuojantis didžiuliu aukso burbulu.
   

  6500
  Indian Tree pietų arbatos servizas

  Tegu metai prasideda stebuklingu Indian tree žydėjimu.
  Tegu sprogsta laimės pumpurai širdyje.
  Nuostabus iron stone keramikos servizas, rankomis spalvintas, pagamintas XX am. vid., dekoruotas XVIII am. išpopuliarėjusiu Indian Tree motyvu. Iron stone keramika pasižymi savo patvarumu, ilgai išliekančiomis spalvomis.
  Gražus, spalvingas ir įkvepiantis – gražiausioms akimirkoms su pačiais mylimiausiais.
   

  14000
  Keturių dalių pasidabruotas art deco arbatos serviravimo servizas

  Ponas tobulasis. Keturių dalių amžiaus pradžios pasidabruotas arbatos serviravimo servizas - įspūdingas art deco grožis. Modernūs „brūkšneliai“ sukuria lengvumo įspūdį, kvadratinės bakelito rankenėlių formos prideda elegancijos, o graviruotos insignijos suponuoja, kad šis komplektas puošia ne paprastą, o labai rafinuotą stalą. 

  Puikiai derinamas su įvairiausių raštų ir stilių porcelianu. Įvairių stilių ir jaukumo namuose .

  8000
  Senovinis arbatos serviravimo komplektas

  Senovinis arbatos serviravimo komplektas, kažkada buvęs pasidabruotas. Dabar gražus, patina pasidengęs vintažas. Viduje išlikęs pasidabravimas. Puikiai tinka šventiniam stalui dekoruoti ?.

  2000
  Pilkai raudonas porceliano servizas

  Nepaprastai skulptūriškas, ekspresyvios tapybos įtakotas, reljefinis. Tikrai išskirtinis ir nematytas, retai pasitaikančio rumuniško porceliano. Žiedo formos lėkštelės, ryški raudona nepaprastai gražiai deranti su pilkais atspalviais ir labai dideli, net 200 ml talpos puodeliai. 

  6500
  Myott, Son & Co servizas šešiems, dekoruotas klasikinėmis puokštelėmis

  Myott, Son & Co servizas šešiems, dekoruotas klasikinėmis puokštelėmis - istorinis tarpukario servizas. Taip mėgstama to laikotarpio žalia spalva ir ornamentuoti krašteliai gražiai išryškina klasikines gėlių kompozicijas.

  6000
  Klasikinis čekiškas istorinis servizas, dekoruotas smulkiomis rausvai mėlynomis gėlytėmis

  Klasikinis, istorinis čekiškas servizas, pagamintas po karo, puoštas tradicinėmis gėlių puokštelėmis: rausvai mėlynais smulkiais žiedeliais. Pilnos komplektacijos: ir arbatinukas, ir cukrinė, ir lėkštelės desertui. Subtiliai klasiškas.

  7000
  Rytietiškas eggshell servizas, dekoruotas pašto ženklais

   

  Rytietiškas Kutani stiliaus rankomis dekoruotas servizas su Fudži kalno atvaizdu nukelia į paslaptingus ir magiškus rytus, kur šilko kimono apsirengusios geišos pliko arbatą porieriaus plonumo porceliane.
  Komplektas aštuoniems asmenims dekoruotas skirtingais pašto ženklais ir vėduoklėmis, tradiciniais nameliais, skrendančiais sparnuočiais.
   

  7000
  Bareuther baltas mid century servizas aukso krašteliu

  Puikusis mid century modernas – stilizuota auksinė geometrinė juostelė primena etnografinius raštus, o ergonomiškos formos švelniai įsilieja į jaukią kasdienybę. Smagus porceliano komplektas - viskas, ko reikia jaukiam laikui kartu.

  5600
  George Warrilow & Sons manufaktūros servizas 12 asmenų, dekoruotas auksu graikiškais motyvais

  Kai norisi ramių ir aiškių formų, atspindinčių amžiną gyvenimo ratą savo paprastumu, šis George Warrilow & Sons manufaktūros servizas 12 asmenų būtent tam ir skirtas. Elegantiškas, klasikinis, graikiškais amžinybės raštais puoštas, tarpukariu pagamintas porcelianas. Išskirtinės ir nepaprastai jaukios apvalios puodelių ąselės. Tinka vertinantiems istorinį porcelianą, kurie supranta, kad per šimtą metų auksavimas gali būti šiek tiek pasitrynęs.

  7500
  Paragon Country Lane porceliano servizas

  Paragon Country Lane servizas tikriausiai vienas iš gražiausių šios manufaktūros sukurtų. Pastelinių spalvų gražiausių žiedų girliandos nepaprastai romantiškos ir gyvos, formos elegantiškos ir plastiškos. Ir žinoma, garsusis, nepaprastai baltas ir kokybiškas Paragon porcelianas. Puiki komplektacija, viskas, ko reikia nedideliems jaukiems susitikimams. 

  7200
  Booths Blue Mist keturių puodelių su lėkštutėmis rinkinys

  Booths „Blue mist“ kolekcija puikiai dera tiek su tamsiai mėlynais, tiek su šviesesniais indais. Tikrai nuostabi mėlyna migla...
  Jaukūs keturi puodeliai su lėkštutėmis.
   

  2400
  Mitterteich Bavaria servizas 12 asmenų

  Baltas servizas aukso krašteliu – laiko tėkmėje nesikeičianti klasika. Kraštelis tarpukario įpročiu viduje puodelio. Priderinti arbatinukas, cukrinė ir pailga lėkštė – viskas ko reikia maloniai arbatėlei.

  6500
  Bavaria kavos, arbatos servizas, dekoruotas klasikinėmis rožėmis

  „Mieloji, matai, kaip rožės nuo tavo grožio susiskleidė iš gėdos“- tarė jis švelniai suimdamas Koletės ranką. Ir nuo tų žodžių buvo taip šilta širdy, jog atrodė, kad ji pati pilna kvapnių, švelnių, plazdančių žiedlapių.

  Elegantiškas, klasikinis, rožių žiedais Rosenthal "Moss Rose" maniera dekoruotas, plono porceliano servizas – viskas ko reikia maloniai popietei – ne tik puodeliai su lėkštutėmis, bet ir puikios lėkštutės desertui ar sumuštinukams.
   

  6000
  Winterling rausvomis gėlytėmis dekoruotas servizas

  Stebuklingas savo švelniomis rausvomis gėlytėmis puikusis balčiausias Winterling porcelianas, užburiantis savo porceliano kokybe ir dizaino „švarumu“. 

  7000
  Rankomis dekoruotas porceliano arbatos komplektas, puoštas tradiciniais peizažais

  Rytietiškos estetikos mėgėjams – rankomis dekoruotas egg -shell porceliano arbatos komplektas, puoštas idiliškais tradiciniais peizažais. Dangtelius puošia subtilūs žiedai. Komplekte penki dideli puodeliai arbatai, desertinės lėkštelės ir dvi didelės serviravimo lėkštės.

  7000
  Art deco stiliaus servizas, dekoruotas ryškiais raštais

  Gražuolis art deco stiliaus servizas - nepriekaištingos formos, ryškūs raštai, niekad neišeinantys iš mados ir suteikiantys modernumo prieskonį, plonas ir lengvas kaulinis porcelianas. Puiki komplektacija 9 asmenims, kurią papildo net trys serviravimo lėkštės ir dubenėlis.

  7000
  Porelite art deco servizas dešimčiai asmenų

  Čekoslovakijoje 1930 -1945 m. pagamintas, art deco stiliaus juostele ir ryškiomis gėlių puokštėmis puoštas, labai šiltas ir jaukus istorinis servizas dešimčiai asmenų. 

  6000
  Winterling keturių porceliano puodelių, dekoruotų rožiniais žiedais, rinkinys

  Rausva, gelsva, melsva ir prislopinta raudona juostelė – mielas ir jaukus keturių puodelių su lėkštutėmis plono porceliano komplektas.

  2000
  Winterling Bavaria servizas, dekoruotas pilkais žiedais

  Stebuklingai plono porceliano, sidabro juostele ir pilkais, tarsi pieštuku pieštais stilizuotais žiedais, puoštas servizas modernus ir nuosaikus.

  7000