Arbatos ir kavos Servizai

 • Čekiškas art deco arbatos kavos servizas, dekoruotas sakuromis

  Čekiškas servizas, dekoruotas sakuromis - tarpukario art deco estetika. Dekoruotas stilizuotomis, švelnių spalvų sakuromis, plono porceliano, grynų formų. Jau istorinis, nuostabus servizas, brangus tarpukario palikimas.

  70 
  Bavaria kavos, arbatos servizas, dekoruotas klasikinėmis rožėmis

  „Mieloji, matai, kaip rožės nuo tavo grožio susiskleidė iš gėdos“- tarė jis švelniai suimdamas Koletės ranką. Ir nuo tų žodžių buvo taip šilta širdy, jog atrodė, kad ji pati pilna kvapnių, švelnių, plazdančių žiedlapių.

  Elegantiškas, klasikinis, rožių žiedais Rosenthal "Moss Rose" maniera dekoruotas, plono porceliano servizas – viskas ko reikia maloniai popietei – ne tik puodeliai su lėkštutėmis, bet ir puikios lėkštutės desertui ar sumuštinukams.
   

  60 
  Villeroy Boch juodas su baltais taškeliais servizas

  Puikus Villeroy Boch juodas su baltais taškeliais servizas aštuoniems – puikus retro – juodas, baltais taškeliais ir geltonu vidumi. Stilingas, šypseną ir nuotaiką keliantis.

  60 
  Rožėmis ir reljefais dekoruotas servizas penkiems

  Nėra nieko gražiau nei reljefais puoštas porcelianas ir rožės, taip lengva ir elegantiška. Amžina švelnioji klasika.

  55 
  Winterling rausvomis gėlytėmis dekoruotas servizas

  Stebuklingas savo švelniomis rausvomis gėlytėmis puikusis balčiausias Winterling porcelianas, užburiantis savo porceliano kokybe ir dizaino „švarumu“. 

  70 
  Rankomis dekoruotas porceliano arbatos komplektas, puoštas tradiciniais peizažais

  Rytietiškos estetikos mėgėjams – rankomis dekoruotas egg -shell porceliano arbatos komplektas, puoštas idiliškais tradiciniais peizažais. Dangtelius puošia subtilūs žiedai. Komplekte penki dideli puodeliai arbatai, desertinės lėkštelės ir dvi didelės serviravimo lėkštės.

  70 
  Art deco stiliaus servizas, dekoruotas ryškiais raštais

  Gražuolis art deco stiliaus servizas - nepriekaištingos formos, ryškūs raštai, niekad neišeinantys iš mados ir suteikiantys modernumo prieskonį, plonas ir lengvas kaulinis porcelianas. Puiki komplektacija 9 asmenims, kurią papildo net trys serviravimo lėkštės ir dubenėlis.

  70 
  Porelite art deco servizas dešimčiai asmenų

  Čekoslovakijoje 1930 -1945 m. pagamintas, art deco stiliaus juostele ir ryškiomis gėlių puokštėmis puoštas, labai šiltas ir jaukus istorinis servizas dešimčiai asmenų. 

  60 
  Winterling keturių porceliano puodelių, dekoruotų rožiniais žiedais, rinkinys

  Rausva, gelsva, melsva ir prislopinta raudona juostelė – mielas ir jaukus keturių puodelių su lėkštutėmis plono porceliano komplektas.

  20 
  Winterling Bavaria servizas, dekoruotas pilkais žiedais

  Stebuklingai plono porceliano, sidabro juostele ir pilkais, tarsi pieštuku pieštais stilizuotais žiedais, puoštas servizas modernus ir nuosaikus.

  70 
  Vintažinis kreminis servizas, puoštas žalia juostele

  Labai šiltas ir jaukus kreminis „country“ stiliaus servizas, puoštas miela tamsiai žalia juostele – viskas ko reikia mieliems pusryčiams ar vakarienei namuose. Komplekte ne tik miela sviestinė, bet ir didžiulė kvadratinė serviravimo lėkštė. 

  55 
  Haas & Czjzek klasikinis rožėmis puoštas arbatos servizas

  Nostalgiškas ir žadinantis gražiausius prisiminimus – klasikinis rožėmis puoštas didžiulis arbatos servizas. Tarsi vėl gertum arbatą močiutės obelų sode...
  Servizas istorinis – pagamintas dar prieš vokiečių okupaciją. Puikiai išsilaikęs, suderintas su Bavaria arbatinuku ir lėkšte desertams bei desertinėmis lėkštutėmis- pasiruošęs skleisti jaukumą Jūsų namuose... Puiki dovana tikram istorijos žinovui...
   

  95 
  Country servizas, dekoruotas smulkiomis spalvingomis gėlytėmis

  Country servizas, dekoruotas smulkiomis spalvingomis gėlytėmis – tikras malonumas gerti arbatą arba kavą iš šio puikaus porceliano, švelniai pučiant jaukiam vėjeliui, pasidengus nėriniuotą staltiesę, žolei kutenant basas pėdas...

  45 
  Mid-century švelniais rausvais žiedais puoštas servizas penkiems

  Jaukus mid-century stiliaus servizas, švytinčio balto porceliano, puoštas rausvais žiedais ir žaliais lapeliais. Viskas ko reikia romantiškai arbatėlei – ir didelė serviravimo lėkštė, ir cukrinukė, ir ąsotėlis.

  40 
  Rusmenėmis dekoruotas komplektas „Foxglove“

  Paprastoji rusmenė, taip vadinasi šios švelnios taurelės lietuviškai, tačiau britai šią puikią gėlę vadina išties labai smagiai – lapės pirštinaitė

  65 
  Mid century stiliaus, mėlynomis gėlėmis dekoruotas komplektas dviems

  Puikusis mid century modernas – stilizuotos ryškios mėlynos gėlės – ikoninis geometrinis, su niekuo nesumaišomas raštas. Smagus komplektas dviem: du puodeliai su lėkštutėmis, dvi desertinės lėkštutės, pieninukas su dubenėliu ir gražuolė serviravimo lėkštė – viskas, ko reikia jaukiam laikui kartu.

  45 
  Tuscan Lovely komplektas

  Man nepaprastai patinka R H & S L Plant manufantūros darbai – išsiskiria savita, labai malonia akiai puodelių forma, puikios kokybės porcelianu. Kažkokia porceliane sustingusia romantika. Todėl net truputį gaila, kas šią mielą, išskirtinę manufaktūrą „prarijo“ didysis puikusis Wedgwood. Tačiau gaminiai pagaminti iki perėmimo – saviti, nepaprastai romantiški, o jau gėlės, gėlės – toks ir šis mielas komplektas – ne veltui pavadintas „Lovely“. Iš ties „lovely“, ne kitaip

  68 
  Penkių puodelių su puokštelėmis komplektas

  Šis puikus čekiškas servizas pagamintas jau po karo: retro puodeliai, dekoruoti klasikinių gėlių puokštelėmis - miela ir jauku.

  30 
  Johann Seltmann penkių puodelių su lėkštutėmis komplektas

  Šis puikus kreminės spalvos servizas pagamintas jau po karo: retro puodeliai, dekoruoti klasikinių gėlių puokštelėmis - miela ir jauku.

  30 
  Senovinis žalsvas servizas, dekoruotas klasikinėmis gėlių kompozicijomis

  Pavasaris Jūsų delne – nuostabus senovinis žalsvas servizas, dekoruotas klasikinėmis gėlių kompozicijomis. Žalsvas pagrindas žada pavasarį kiekvieną dieną, kreminiai debesėliai nepaprastai elegantiški, o skirtingos gėlių puokštės užburia savo kompozicijų gausa. Servizas dvylikai asmenų su desertinėmis lėkštutėmis, pagamintas prieš beveik šimtą metų – investicinis porcelianas, ne kitaip

  160