Arbatos ir kavos Servizai

 • Schonwald etnografinis kavos – arbatos servizas

  Jaukiais etnografiniais piešiniais, tarsi nuo kraičio skrynių nužengusiais, dekoruotas puikus arbatos – kavos servizas 12 asmenų papuoš ir sušildys namus. Žiedeliai, pumpurėliai, šakelės, žolynėliai, ornamentai puošia šį mielą porceliano grožį.

  Puikiai tinka plauti indaplovėje.

  7000
  Bavaria istorinis servizas, dekoruotas smulkiomis gėlytėmis

  Klasikinis, istorinis vokiškas servizas, pagamintas iškart po karo 1945- 1949 metais. Markiruotas Bavaria US zone - retas atradimas. Puoštas tradicinėmis gėlių puokštelėmis: rausvai mėlynais smulkiais žiedeliais. Puikios komplektacijos: ir arbatinukas, ir cukrinė, ir net dešimt smagių puodukų.

  7000
  Schumann pievų gėlėmis dekoruotas servizas

  Subtilus ir jaukus, ploniausio kreminio porceliano, dekoruotas trapiomis pievų gėlėmis – puikusis Schumann. Net 10 lengvų it pienės pūkas puodelių ir gražuolis arbatinukas.

  6500
  Royal Standard Garliand servizas

  Stilizuotos melsvų lapų pynės susivijusios jaukiomis girliandomis. Baltas puikus porcelianas, nuosaikingas dizainas.

  5500
  Mini rytietiškas servizas, dekoruotas geišomis

  Mini rytietiškas servizas, dekoruotas geišomis – lengvas rytietiškas dvelksmas.

  2000
  Indian Tree pietų arbatos servizas

  Tegu metai prasideda stebuklingu Indian tree žydėjimu.
  Tegu sprogsta laimės pumpurai širdyje.
  Nuostabus iron stone keramikos servizas, rankomis spalvintas, pagamintas XX am. vid., dekoruotas XVIII am. išpopuliarėjusiu Indian Tree motyvu. Iron stone keramika pasižymi savo patvarumu, ilgai išliekančiomis spalvomis.
  Gražus, spalvingas ir įkvepiantis – gražiausioms akimirkoms su pačiais mylimiausiais.
   

  14000
  Senovinis arbatos serviravimo komplektas

  Senovinis arbatos serviravimo komplektas, kažkada buvęs pasidabruotas. Dabar gražus, patina pasidengęs vintažas. Viduje išlikęs pasidabravimas. Puikiai tinka šventiniam stalui dekoruoti ?.

  2000
  Klasikinis čekiškas istorinis servizas, dekoruotas smulkiomis rausvai mėlynomis gėlytėmis

  Klasikinis, istorinis čekiškas servizas, pagamintas po karo, puoštas tradicinėmis gėlių puokštelėmis: rausvai mėlynais smulkiais žiedeliais. Pilnos komplektacijos: ir arbatinukas, ir cukrinė, ir lėkštelės desertui. Subtiliai klasiškas.

  7000
  Rytietiškas eggshell servizas, dekoruotas pašto ženklais

   

  Rytietiškas Kutani stiliaus rankomis dekoruotas servizas su Fudži kalno atvaizdu nukelia į paslaptingus ir magiškus rytus, kur šilko kimono apsirengusios geišos pliko arbatą porieriaus plonumo porceliane.
  Komplektas aštuoniems asmenims dekoruotas skirtingais pašto ženklais ir vėduoklėmis, tradiciniais nameliais, skrendančiais sparnuočiais.
   

  7000
  Bareuther baltas mid century servizas aukso krašteliu

  Puikusis mid century modernas – stilizuota auksinė geometrinė juostelė primena etnografinius raštus, o ergonomiškos formos švelniai įsilieja į jaukią kasdienybę. Smagus porceliano komplektas - viskas, ko reikia jaukiam laikui kartu.

  5600
  George Warrilow & Sons manufaktūros servizas 12 asmenų, dekoruotas auksu graikiškais motyvais

  Kai norisi ramių ir aiškių formų, atspindinčių amžiną gyvenimo ratą savo paprastumu, šis George Warrilow & Sons manufaktūros servizas 12 asmenų būtent tam ir skirtas. Elegantiškas, klasikinis, graikiškais amžinybės raštais puoštas, tarpukariu pagamintas porcelianas. Išskirtinės ir nepaprastai jaukios apvalios puodelių ąselės. Tinka vertinantiems istorinį porcelianą, kurie supranta, kad per šimtą metų auksavimas gali būti šiek tiek pasitrynęs.

  7500
  Paragon Country Lane porceliano servizas

  Paragon Country Lane servizas tikriausiai vienas iš gražiausių šios manufaktūros sukurtų. Pastelinių spalvų gražiausių žiedų girliandos nepaprastai romantiškos ir gyvos, formos elegantiškos ir plastiškos. Ir žinoma, garsusis, nepaprastai baltas ir kokybiškas Paragon porcelianas. Puiki komplektacija, viskas, ko reikia nedideliems jaukiems susitikimams. 

  7200
  Booths Blue Mist keturių puodelių su lėkštutėmis rinkinys

  Booths „Blue mist“ kolekcija puikiai dera tiek su tamsiai mėlynais, tiek su šviesesniais indais. Tikrai nuostabi mėlyna migla...
  Jaukūs keturi puodeliai su lėkštutėmis.
   

  2400
  Mitterteich Bavaria servizas 12 asmenų

  Baltas servizas aukso krašteliu – laiko tėkmėje nesikeičianti klasika. Kraštelis tarpukario įpročiu viduje puodelio. Priderinti arbatinukas, cukrinė ir pailga lėkštė – viskas ko reikia maloniai arbatėlei.

  6500
  Bavaria kavos, arbatos servizas, dekoruotas klasikinėmis rožėmis

  „Mieloji, matai, kaip rožės nuo tavo grožio susiskleidė iš gėdos“- tarė jis švelniai suimdamas Koletės ranką. Ir nuo tų žodžių buvo taip šilta širdy, jog atrodė, kad ji pati pilna kvapnių, švelnių, plazdančių žiedlapių.

  Elegantiškas, klasikinis, rožių žiedais Rosenthal "Moss Rose" maniera dekoruotas, plono porceliano servizas – viskas ko reikia maloniai popietei – ne tik puodeliai su lėkštutėmis, bet ir puikios lėkštutės desertui ar sumuštinukams.
   

  6000
  Winterling rausvomis gėlytėmis dekoruotas servizas

  Stebuklingas savo švelniomis rausvomis gėlytėmis puikusis balčiausias Winterling porcelianas, užburiantis savo porceliano kokybe ir dizaino „švarumu“. 

  7000
  Rankomis dekoruotas porceliano arbatos komplektas, puoštas tradiciniais peizažais

  Rytietiškos estetikos mėgėjams – rankomis dekoruotas egg -shell porceliano arbatos komplektas, puoštas idiliškais tradiciniais peizažais. Dangtelius puošia subtilūs žiedai. Komplekte penki dideli puodeliai arbatai, desertinės lėkštelės ir dvi didelės serviravimo lėkštės.

  7000
  Art deco stiliaus servizas, dekoruotas ryškiais raštais

  Gražuolis art deco stiliaus servizas - nepriekaištingos formos, ryškūs raštai, niekad neišeinantys iš mados ir suteikiantys modernumo prieskonį, plonas ir lengvas kaulinis porcelianas. Puiki komplektacija 9 asmenims, kurią papildo net trys serviravimo lėkštės ir dubenėlis.

  7000
  Porelite art deco servizas dešimčiai asmenų

  Čekoslovakijoje 1930 -1945 m. pagamintas, art deco stiliaus juostele ir ryškiomis gėlių puokštėmis puoštas, labai šiltas ir jaukus istorinis servizas dešimčiai asmenų. 

  6000
  Winterling keturių porceliano puodelių, dekoruotų rožiniais žiedais, rinkinys

  Rausva, gelsva, melsva ir prislopinta raudona juostelė – mielas ir jaukus keturių puodelių su lėkštutėmis plono porceliano komplektas.

  2000