Arbatos ir kavos Servizai

 • Klasikinis čekiškas istorinis servizas, dekoruotas smulkiomis rausvai mėlynomis gėlytėmis

  Klasikinis, istorinis čekiškas servizas, pagamintas po karo, puoštas tradicinėmis gėlių puokštelėmis: rausvai mėlynais smulkiais žiedeliais. Pilnos komplektacijos: ir arbatinukas, ir cukrinė, ir lėkštelės desertui. Subtiliai klasiškas.

  7000
  Rytietiškas eggshell servizas, dekoruotas pašto ženklais

   

  Rytietiškas Kutani stiliaus rankomis dekoruotas servizas su Fudži kalno atvaizdu nukelia į paslaptingus ir magiškus rytus, kur šilko kimono apsirengusios geišos pliko arbatą porieriaus plonumo porceliane.
  Komplektas aštuoniems asmenims dekoruotas skirtingais pašto ženklais ir vėduoklėmis, tradiciniais nameliais, skrendančiais sparnuočiais.
   

  7000
  Bareuther baltas mid century servizas aukso krašteliu

  Puikusis mid century modernas – stilizuota auksinė geometrinė juostelė primena etnografinius raštus, o ergonomiškos formos švelniai įsilieja į jaukią kasdienybę. Smagus porceliano komplektas - viskas, ko reikia jaukiam laikui kartu.

  5600
  George Warrilow & Sons manufaktūros servizas 12 asmenų, dekoruotas auksu graikiškais motyvais

  Kai norisi ramių ir aiškių formų, atspindinčių amžiną gyvenimo ratą savo paprastumu, šis George Warrilow & Sons manufaktūros servizas 12 asmenų būtent tam ir skirtas. Elegantiškas, klasikinis, graikiškais amžinybės raštais puoštas, tarpukariu pagamintas porcelianas. Išskirtinės ir nepaprastai jaukios apvalios puodelių ąselės. Tinka vertinantiems istorinį porcelianą, kurie supranta, kad per šimtą metų auksavimas gali būti šiek tiek pasitrynęs.

  7500
  Paragon Country Lane porceliano servizas

  Paragon Country Lane servizas tikriausiai vienas iš gražiausių šios manufaktūros sukurtų. Pastelinių spalvų gražiausių žiedų girliandos nepaprastai romantiškos ir gyvos, formos elegantiškos ir plastiškos. Ir žinoma, garsusis, nepaprastai baltas ir kokybiškas Paragon porcelianas. Puiki komplektacija, viskas, ko reikia nedideliems jaukiems susitikimams. 

  7200
  Booths Blue Mist keturių puodelių su lėkštutėmis rinkinys

  Booths „Blue mist“ kolekcija puikiai dera tiek su tamsiai mėlynais, tiek su šviesesniais indais. Tikrai nuostabi mėlyna migla...
  Jaukūs keturi puodeliai su lėkštutėmis.
   

  2400
  Art deco arbatinuko ir dviejų trio komplektas

  Senutėlis art deco ikoninis pavyzdys – nuo 1910 m. mylėtas ir naudotas, todėl yra toks, koks yra už simbolinę kainą.

  1000
  Senovinis Altrohlau servizas, dekoruotas rausvomis rožėmis ir ramunėlėmis

  Istorinis  antikvarinis Altrohlau servizas, dekoruotas rausvomis rožėmis ir ramunėlėmis – toks derinys buvo labai madingas XIX am. pab. XX am. pradžioje. Nėriniai, rožių girliandos, reljefas ir begalinis švelnumas - kai gersite iš šio oro lengvumo senovinio puodelio, prisiminkite visą belle epoque grožį. Neįtikėtina – pilnos komplektacijos.

  8000
  Paragon Pandora mid century servizas

  Paragon manufaktūra garsėja geriausios kokybės porcelianu Jungtinėje Karalystėje. Iš tiesų akį maloniai stebina porceliano struktūros lygumas, baltumas ir plonumas. Pandora – verčiant iš graikų kalbos – „visų apdovanota“, toks šis mielas porceliano rinkinukas šešiems ir yra. Apjuostas melsvų, mid century stilizuotų gėlių žiedų juostele. Nepriekaištingas ir be pretenzijų. Pilnos komplektacijos ir neįtikėtina, bet visiškai naujas.

  7000
  Mitterteich Bavaria servizas 12 asmenų

  Baltas servizas aukso krašteliu – laiko tėkmėje nesikeičianti klasika. Kraštelis tarpukario įpročiu viduje puodelio. Priderinti arbatinukas, cukrinė ir pailga lėkštė – viskas ko reikia maloniai arbatėlei.

  6500
  Čekiškas art deco arbatos kavos servizas, dekoruotas sakuromis

  Čekiškas servizas, dekoruotas sakuromis - tarpukario art deco estetika. Dekoruotas stilizuotomis, švelnių spalvų sakuromis, plono porceliano, grynų formų. Jau istorinis, nuostabus servizas, brangus tarpukario palikimas.

  7000
  Bavaria kavos, arbatos servizas, dekoruotas klasikinėmis rožėmis

  „Mieloji, matai, kaip rožės nuo tavo grožio susiskleidė iš gėdos“- tarė jis švelniai suimdamas Koletės ranką. Ir nuo tų žodžių buvo taip šilta širdy, jog atrodė, kad ji pati pilna kvapnių, švelnių, plazdančių žiedlapių.

  Elegantiškas, klasikinis, rožių žiedais Rosenthal "Moss Rose" maniera dekoruotas, plono porceliano servizas – viskas ko reikia maloniai popietei – ne tik puodeliai su lėkštutėmis, bet ir puikios lėkštutės desertui ar sumuštinukams.
   

  6000
  Rožėmis ir reljefais dekoruotas servizas penkiems

  Nėra nieko gražiau nei reljefais puoštas porcelianas ir rožės, taip lengva ir elegantiška. Amžina švelnioji klasika.

  5500
  Winterling rausvomis gėlytėmis dekoruotas servizas

  Stebuklingas savo švelniomis rausvomis gėlytėmis puikusis balčiausias Winterling porcelianas, užburiantis savo porceliano kokybe ir dizaino „švarumu“. 

  7000
  Rankomis dekoruotas porceliano arbatos komplektas, puoštas tradiciniais peizažais

  Rytietiškos estetikos mėgėjams – rankomis dekoruotas egg -shell porceliano arbatos komplektas, puoštas idiliškais tradiciniais peizažais. Dangtelius puošia subtilūs žiedai. Komplekte penki dideli puodeliai arbatai, desertinės lėkštelės ir dvi didelės serviravimo lėkštės.

  7000
  Art deco stiliaus servizas, dekoruotas ryškiais raštais

  Gražuolis art deco stiliaus servizas - nepriekaištingos formos, ryškūs raštai, niekad neišeinantys iš mados ir suteikiantys modernumo prieskonį, plonas ir lengvas kaulinis porcelianas. Puiki komplektacija 9 asmenims, kurią papildo net trys serviravimo lėkštės ir dubenėlis.

  7000
  Porelite art deco servizas dešimčiai asmenų

  Čekoslovakijoje 1930 -1945 m. pagamintas, art deco stiliaus juostele ir ryškiomis gėlių puokštėmis puoštas, labai šiltas ir jaukus istorinis servizas dešimčiai asmenų. 

  6000
  Winterling keturių porceliano puodelių, dekoruotų rožiniais žiedais, rinkinys

  Rausva, gelsva, melsva ir prislopinta raudona juostelė – mielas ir jaukus keturių puodelių su lėkštutėmis plono porceliano komplektas.

  2000
  Winterling Bavaria servizas, dekoruotas pilkais žiedais

  Stebuklingai plono porceliano, sidabro juostele ir pilkais, tarsi pieštuku pieštais stilizuotais žiedais, puoštas servizas modernus ir nuosaikus.

  7000
  Vintažinis kreminis servizas, puoštas žalia juostele

  Labai šiltas ir jaukus kreminis „country“ stiliaus servizas, puoštas miela tamsiai žalia juostele – viskas ko reikia mieliems pusryčiams ar vakarienei namuose. Komplekte ne tik miela sviestinė, bet ir didžiulė kvadratinė serviravimo lėkštė. 

  5500