Sriubinės

 • Petrus Regout senovinis indas su dangčiu

  Tikras perlas senovinių indų gerbėjams – baltas tarsi gulbė Petrus Regout istorinis indas su dangčiu taip puikiai išsilaikęs, tarsi tų 150 metų net nebūtų buvę. Tiks visur ir viskam, pagamintas sriubai, tačiau mielai savo glėbin priglaus ir troškinius, ir kitus karštus ir šaltus patiekalus. Kompanijoje su gražuoliu samčiu.

  40 
  Mid – century Rosenthal Loewy porcelianinis indas su dangčiu, puoštas žaliomis gėlėmis

  Elegantiškas, ryškus, stilingas – baltas nepriekaištingas porcelianas, puoštas žaliomis gėlėmis. Modelis 1950 m. sukurtas garsiojo industrinio dizainerio Raymond Loewy. 

  25 
  Nimy didelis baltas indas su dangčiu, puoštas mėlynu kaspinu

  Liūdesiui suspaudus širdį, kai tamsūs jūros vandenys nebyliai tylėdavo, o laiškai nepasiekdavo kranto, Koletė prie širdies spausdavo mėlyną kaspiną ir tikėjo, jog viskas bus gerai. Juk jos kapitonas ne veltui parvežė šį „blue riband“ – jis juk buvo ir bus pats greičiausias Atlante.

  Mėlynas kaspinas nuo Šventosios Dvasios ordino įkūrimo laikomas garbės bei aukštų pasiekimų simboliu, dovanojamu pirmos vietos laimėtojui. Toks ir šis didžiulis garsios belgų manufaktūros Imperial Manufacture - Royale de Nimy puodas su dangčiu, pagamintas XIX am. : tikras stalo grožio konkurso nugalėtojas, didelis, įspūdingas, puoštas mėlynu kaspinu.
   

  40