Sriubinės

 • Paris Porcelain Napoleono III stiliaus didelis baltas indas su dangčiu

  Fantastiškas didžiulis garsios prancūzų manufaktūros Paris Porcelain indas su dangčiu, pagamintas apie 1860 metus. Ypatinga Napoleono III laikų elegancija – neperkrauta prabanga.
  Istorinis ir stulbinantis.

  7000
  Boch Freres Fruits servizas

  Boch Freres – viena garsiausių belgų manufaktūrų, gaminusių ne tik įspūdingus servizus, vonios komplektus, bet ir tikrus meno kūrinius – kolekcines vazas.
  Tikrų, senovinių amžiaus pradžios indų lieka vis mažiau ir mažiau. Todėl labai džiaugiamės, kad Subtilūs atradimai šiandien Jums gali pasiūlyti įspūdingų indų 1900-1920 m. stiliaus valgomajam.
  Trys kolekcijos: Fruits, Luis XVI ir Dauphin – puikiai dera kartu.

  Boch Freres Fruits servizas – tai puikus trijų serviravimo indų rinkinys, puikiai derantis su visais amžiaus pradžios baltos keramikos indais. Charakteringas epochos grožis, dekoruotas gausybės rago, iš kurio byra vaisiai, motyvu.

  7000
  Boch Freres Dauphin pietų servizas

  Dofinas - karaliaus sosto įpėdinio titulas Prancūzijoje iki monarchijos panaikinimo. Taip išeina toks prancūziškas princas. Kaip ir šis Boch Freres Dauphin servizas, pagamintas XIX am., dekoruotas žydru ornamentu, žiedų puokštėmis, vaisiais. Dideli ir įspūdingi serviravimo indai, vaisinės ant kojos, serviravimo lėkštės – viskas, ko reikia įspūdingiems pietums. 

  18000
  Art deco indas su dangčiu ir serviravimo lėkštė

  Ikoninis art deco pavyzdys šis XX am. vid. pagamintas puikiojo Baudour Fuisseaux serviravimo komplektas. Išskirtinis ir labai originalus.

  3500
  Senovinis indas su dangčiu, dekoruotas violetinėmis gėlėmis

  Ponas subtilusis – senovinis, barokinių formų, violetiniais žiedais dekoruotas. Reljefinis, auksu kukliai pabarstytas. Tikras belle epoque gražuolis.

  3500
  Wood & Sons Blue Bombay Art Deco indas su dangčiu

  Stilizuoti ornamentai, griežtos geometrinės formos, balta ir mėlyna, gelsvas kraštelis – puikusis Bombay Art Deco indas. Nors skaičiuoja jau beveik 100 metų, modernus ir šiuolaikiškas.

  2200
  BOOTHS Lowestoft Border indas su dangčiu

  Labai smagus BOOTHS Lowestoft Border indas su dangčiu – gražus 30-ųjų dizainas, riestos rankenėlės, visada madinga baltai mėlyna ir ne vyšnia, o kankorėžis ant torto ?.

  2000
  Indas su dangčiu, dekoruotas art deco juostele

  Art deco stiliaus indas su dangčiu, dekoruotas violetine juostele, padabinta rausvomis rožėmis ir žalsvais lapais. Puikios paauksuotos ąselės nuteikia šventiškai ir jaukiai.

  2500
  Klasikinis pasidabruotas serviravimo indas

  Puikus klasikinis serviravimo indas su dangčiu, būtų nepriekaištingas, jei ne keliose vietose prarastas sidabras. Tačiau puikiai tinka naudoti kaip du pasidabruotus padėklus.

  2700
  Mid – century Rosenthal Loewy porcelianinis indas su dangčiu, puoštas žaliomis gėlėmis

  Elegantiškas, ryškus, stilingas – baltas nepriekaištingas porcelianas, puoštas žaliomis gėlėmis. Modelis 1950 m. sukurtas garsiojo industrinio dizainerio Raymond Loewy. 

  2500