Sriubinės

 • Pasidabruotas serviravimo indas su dangčiu

  Šis gražuolis pasidabruotas senovinis indas su dangčiu – elegancija, subtilumas ir saikinga prabanga.

  4000
  Senovinis indas su dangčiu Artišokas

  Subtiliuose atradimuose nuostabusis artišokas, aprašytas dar Homero ir Hesiodo, puošia šį garsios olandų manufaktūros Societe Ceramique Mastricht indą su dangčiu. Sakoma, kad Mastrichtas yra seniausias Nyderlandų miestas. O šis indas pagamintas XX am. pradž., riestomis ąselėmis, ant gražios kojelės, komplekte puikus samtis. 

  4000
  Rože puoštas Basano indas ant padėklo

  Švelnioji itališka Basano banga – baltas, barokinių formų, su dangtį puošiančia elegantiška rože. Pailgas padėklas gali būti naudojamas tiek padėti dubenį, tiek atskirai kaip didelis padėklas ar lėkštė kepsniui, daržovėms. Nepaprastai tinka ne tik sriuboms, karštiems patiekalams į stalą pateikti, bet ir yra nepaprasta valgomojo puošmena - juk kasdiena pati gražiausia šventė.

  6000
  Senovinis baltas Nimy indas su dangčiu

  Senovinis garsios belgų manufaktūros Nimy indas su dangčiu, pagamintas apie 1900 metus. Riestomis ąselėmis, žaliai mėlynu klasikiniu dekoru, ant gražios kojelės.

  4000
  Senovinis baltas Petrus Regout indas su dangčiu

  Senovinis garsios Nyderlandų manufaktūros Petrus Regout indas su dangčiu, pagamintas apie 1900 metus. Riestomis ąselėmis, aukso ramunėlėmis, ant gražios kojelės.

  3500
  Mitterteich indas su dangčiu

  Šis puikus baltas porceliano indas puikiai papuoš stalą porceliano vėduoklių trapumu ir nepaprastai pritiks nedideliems šeimos pietums.

  2200
  Edelstein vikingų raštais dekoruotas mid century indas su dangčiu

  Edelstein vikingų raštais dekoruotas mid century indas su dangčiu – tobulas kreminis porcelianas, modernių formų, išskirtiniu Skandinavijos įkvėptu aukso dekoru.

  2800
  Itališkas basano indas su dangčiu ant kojos Gulbės

  Meilei dedikuotas, nėriniais ir antikinėmis scenomis dekoruotas, elegantiškasis italas Basano – baltas, barokinių formų, gulbėmis puoštas. Padėklas gali būti naudojamas tiek padėti indą, tiek atskirai kaip didelis padėklas ar lėkštė. Taip pat nuėmus dangtį puikiai transformuosis į elegantišką vaisinę ar vazoną.
  Ypač tinka meilės progoms įamžinti: vestuvėms ar jų įspūdingoms metinėms
   

  5000
  Art deco indas su dangčiu ir serviravimo lėkštė

  Ikoninis art deco pavyzdys šis XX am. vid. pagamintas puikiojo Baudour Fuisseaux serviravimo komplektas. Išskirtinis ir labai originalus.

  3500
  BOOTHS Lowestoft Border indas su dangčiu

  Labai smagus BOOTHS Lowestoft Border indas su dangčiu – gražus 30-ųjų dizainas, riestos rankenėlės, visada madinga baltai mėlyna ir ne vyšnia, o kankorėžis ant torto ?.

  2000
  Indas su dangčiu, dekoruotas art deco juostele

  Art deco stiliaus indas su dangčiu, dekoruotas violetine juostele, padabinta rausvomis rožėmis ir žalsvais lapais. Puikios paauksuotos ąselės nuteikia šventiškai ir jaukiai.

  2500
  Klasikinis pasidabruotas serviravimo indas

  Puikus klasikinis serviravimo indas su dangčiu, būtų nepriekaištingas, jei ne keliose vietose prarastas sidabras. Tačiau puikiai tinka naudoti kaip du pasidabruotus padėklus.

  2500
  Mid – century Rosenthal Loewy porcelianinis indas su dangčiu, puoštas žaliomis gėlėmis

  Elegantiškas, ryškus, stilingas – baltas nepriekaištingas porcelianas, puoštas žaliomis gėlėmis. Modelis 1950 m. sukurtas garsiojo industrinio dizainerio Raymond Loewy. 

  2500