Sriubinės

 • Didelis indas su dangčiu, dekoruotas kriauklėmis

  Gražuolis italas, dekoruotas kriauklėmis. Subtiliai puoš pietų stalą, tačiau nepaprastai gražiai pritiks ir marinistinio stiliaus salione, ar net vonios kambaryje.

  3800
  Itališkas basano indas su dangčiu ant kojos Gulbės

  Meilei dedikuotas, nėriniais ir antikinėmis scenomis dekoruotas, elegantiškasis italas Basano – baltas, barokinių formų, gulbėmis puoštas. Padėklas gali būti naudojamas tiek padėti indą, tiek atskirai kaip didelis padėklas ar lėkštė. Taip pat nuėmus dangtį puikiai transformuosis į elegantišką vaisinę ar vazoną.
  Ypač tinka meilės progoms įamžinti: vestuvėms ar jų įspūdingoms metinėms
   

  7000
  Boch Freres Fruits servizas

  Boch Freres – viena garsiausių belgų manufaktūrų, gaminusių ne tik įspūdingus servizus, vonios komplektus, bet ir tikrus meno kūrinius – kolekcines vazas.
  Tikrų, senovinių amžiaus pradžios indų lieka vis mažiau ir mažiau. Todėl labai džiaugiamės, kad Subtilūs atradimai šiandien Jums gali pasiūlyti įspūdingų indų 1900-1920 m. stiliaus valgomajam.
  Trys kolekcijos: Fruits, Luis XVI ir Dauphin – puikiai dera kartu.

  Boch Freres Fruits servizas – tai puikus trijų serviravimo indų rinkinys, puikiai derantis su visais amžiaus pradžios baltos keramikos indais. Charakteringas epochos grožis, dekoruotas gausybės rago, iš kurio byra vaisiai, motyvu.

  7000
  Boch Freres Dauphin pietų servizas

  Dofinas - karaliaus sosto įpėdinio titulas Prancūzijoje iki monarchijos panaikinimo. Taip išeina toks prancūziškas princas. Kaip ir šis Boch Freres Dauphin servizas, pagamintas XIX am., dekoruotas žydru ornamentu, žiedų puokštėmis, vaisiais. Dideli ir įspūdingi serviravimo indai, vaisinės ant kojos, serviravimo lėkštės – viskas, ko reikia įspūdingiems pietums. 

  18000
  Art deco indas su dangčiu ir serviravimo lėkštė

  Ikoninis art deco pavyzdys šis XX am. vid. pagamintas puikiojo Baudour Fuisseaux serviravimo komplektas. Išskirtinis ir labai originalus.

  3500
  Wood & Sons Blue Bombay Art Deco indas su dangčiu

  Stilizuoti ornamentai, griežtos geometrinės formos, balta ir mėlyna, gelsvas kraštelis – puikusis Bombay Art Deco indas. Nors skaičiuoja jau beveik 100 metų, modernus ir šiuolaikiškas.

  2200
  BOOTHS Lowestoft Border indas su dangčiu

  Labai smagus BOOTHS Lowestoft Border indas su dangčiu – gražus 30-ųjų dizainas, riestos rankenėlės, visada madinga baltai mėlyna ir ne vyšnia, o kankorėžis ant torto ?.

  2000
  Indas su dangčiu, dekoruotas art deco juostele

  Art deco stiliaus indas su dangčiu, dekoruotas violetine juostele, padabinta rausvomis rožėmis ir žalsvais lapais. Puikios paauksuotos ąselės nuteikia šventiškai ir jaukiai.

  2500
  Klasikinis pasidabruotas serviravimo indas

  Puikus klasikinis serviravimo indas su dangčiu, būtų nepriekaištingas, jei ne keliose vietose prarastas sidabras. Tačiau puikiai tinka naudoti kaip du pasidabruotus padėklus.

  2700
  Mid – century Rosenthal Loewy porcelianinis indas su dangčiu, puoštas žaliomis gėlėmis

  Elegantiškas, ryškus, stilingas – baltas nepriekaištingas porcelianas, puoštas žaliomis gėlėmis. Modelis 1950 m. sukurtas garsiojo industrinio dizainerio Raymond Loewy. 

  2500