Vazos

 • Val Saint Lambert krištolinė vaza

  Nėra nieko gražiau, nei platėjanti storo krištolo moderni vaza – gėlių kompozicijas geriausiai atskleidžianti ir namus puošianti. Dar gražiau, jei tai beveik trys kilogramai puikiausio Val Saint Lambert krištolo...

  3500
  Pormeirion vaza Sinavadas

  Sinavadais žydėjo mano močiutės sodas, sinavadai džiugina mano sodelyje. Sinavadas simbolizuoja išmintį, drąsą ir meilę.
  O man jie patys gražiausi vasaros pradžios varpeliai, išaugantys tarsi pati gražiausia staigmena pačiose netikėčiausiose sodelio vietose ?.
  Botaninė Pormeirion kolekcija - neblėstančio grožio namų puošmena.

  2000
  Famille Rose vaza Berniukas, lesinantis viščiukus

  Famille Rose porcelianas pavadintas savo rausvos glazūros atspalvio vardu: nuostabus efektas sukuriamas į glazūrą pridedant koloidinio, arba dar žinomo kaip nano, aukso. Mielas berniukas, lesinantis viščiukus, puošia šį žavingą burbuliuką

  1600
  Famille Rose vaza Bijūnai

  Famille Rose porcelianas pavadintas savo rausvos glazūros atspalvio vardu: nuostabus efektas sukuriamas į glazūrą pridedant koloidinio, arba dar žinomo kaip nano, aukso. Bijūnai, vaisiai, liūtai ir ornamentai puošia šią aukštą vazą. Graži namų puošmena Jūsų puikiausioms kompozicijoms kurti.
  Bijūnai - vienas iš populiariausių Famille Rose vazų motyvų, kinų kultūroje bijūnas pelnytai laikomas „gėlių karaliumi“. Taip pat simbolizuoja turtą, klestėjimą ir garbę. Bijūnai žavi ne tik dėl jų nežemiško grožio, bet ir dėl teigiamos energijos, kurią jie simbolizuoja.
   

  6500
  Famille Rose vaza Drugys

  Famille Rose porcelianas pavadintas savo rausvos glazūros atspalvio vardu: nuostabus efektas sukuriamas į glazūrą pridedant koloidinio, arba dar žinomo kaip nano, aukso. Įmantrūs gėlių motyvai: bijūnai, chrizantemos, lotoso žiedai, gražiausi drugiai ir ornamentai puošia šią aukštą vazą. Graži namų puošmena Jūsų puikiausioms kompozicijoms kurti.

  6500
  Žalvarinė vaza

  Žalvarinė vaza su dangteliu – ąsočio formos, antikine figūra puošta (tiesa per snapelį vanduo nebėga). Savo spindesiu papuoš interjerą, ar tarnaus kaip žavinga vaza.

  3500
  Krištolinė moderni vaza

  Nėra nieko gražiau, nei platėjanti storo krištolo moderni vaza – gėlių kompozicijas geriausiai atskleidžianti ir namus puošianti. 

  2700
  Vaza Geišos

  Rankomis dekoruota porceliano vaza, puošta subtiliausiomis geišomis, puikiai pagyvins jaukų namų kampelį – juk paslaptis ta, kad kuo spalvingesnė vaza, tuo labiau ji dera interjere.

  3700
  Aynsley Edwardian Kitchen Garden vaza

  Gelsva vazelė, dekoruota Edvardo laikų sodo mieliausiais daikčiukais.

  1000
  Rytietiška vaza su dangčiu, dekoruota auksinėmis žuvimis

  Rytietiška vaza su dangčiu, dekoruota auksinėmis žuvimis – melsva, jauki, puikiai pritaikoma interjere.

  2000
  Seltman porceliano vaza su dangčiu

  Žymioje Johann Seltmann Vohenstrauß manufaktūroje sukurta elegantiška, puikaus balto porceliano vaza su dangteliu, puoštu aukso burbulu. Dekoruota stilizuotomis raudonomis ir mėlynomis gėlėmis – ryški ir žavinga.

  3000
  Mid century stiliaus vaza, dekoruota melsvu ornamentu

  Puikus mid – century stiliaus pavyzdys, kuriantiems amžiaus vidurio estetikos namų interjerą. Puiki, lengvo dizaino, melsvu ornamentu dekoruota vaza.

  1000
  Maža rytietiška vazelė

  Maža, rankomis išpiešta rytietiška vazelė

  600
  Senovinių mėlynų rytietiška maniera dekoruotų vazų pora

  Senovinių mėlynų rytietiška maniera dekoruotų vazų pora – žavingos porinės vazos, rankomis išpieštos paukščiais, žiedais ir drugeliais. Labai įdomus aukso kaspinėlis puošia šias dvi nuostabiąsias. 

  7000
  Aukšta rytietiška vaza

  Rytietiškos estetikos mėgėjams –rankomis dekoruota porceliano vaza, puošta gražiausiomis besilinksminančiomis geišomis.

  4000
  Baltai mėlyna porceliano vaza su dangčiu

  Puiki primityvistinio stiliaus kinų porceliano vaza (ginger jar) su dangčiu, gali būti naudojama ir kaip vaza, ir kaip stilinga interjero detalė. 

  2500
  Lotoso žiedais dekoruota baltai mėlyno porceliano vaza

  Lotosas - kosmoso, gyvenimo ir vaisingumo žiedas, semiantis gyvybę iš pir mapradžių vandenų ir atsiveriantis kaip tobulas amžino gyvenimo pažadas.

  Puiki primityvistinio stiliaus kinų porceliano vaza, dekoruota lotosų žiedais.
   

  2000
  Rytietiška maža vazelė su dangteliu

   Rankomis dekoruota rytietiška maža vazelė su dangteliu.

  500
  Vaza su dangčiu, dekoruota primityvistiniu stiliumi

  Žavinga ir spalvinga primityvistinio stiliaus rankomis išpiešta vaza. Su dangteliu, todėl jei nėra tinkamų gėlių – puikiai tarnauja kaip skulptūriška namų puošmena.

  3000
  Senovinė graviruota vazelė

  Miela graviruoto stiklo amžiaus pradžios vazelė – patiems pirmiesiems, gražiausiems žiedams.

  700