Vazos

 • Maža rytietiška vazelė

  Maža, rankomis išpiešta rytietiška vazelė

  600
  Žalio stiklo vaza

  Žalio stiklo mid – century vaza.

  1000
  Senovinių mėlynų rytietiška maniera dekoruotų vazų pora

  Senovinių mėlynų rytietiška maniera dekoruotų vazų pora – žavingos porinės vazos, rankomis išpieštos paukščiais, žiedais ir drugeliais. Labai įdomus aukso kaspinėlis puošia šias dvi nuostabiąsias. 

  7000
  Aukšta rytietiška vaza

  Rytietiškos estetikos mėgėjams –rankomis dekoruota porceliano vaza, puošta gražiausiomis besilinksminančiomis geišomis.

  4000
  Alavinė taurė romantiškais vaizdais

  Miela alavinė taurė, kuri gali būti lengvai naudojama kaip stilinga vazelė ar indelis smulkmenoms.

  1000
  Sunkaus krištolo vaza

  Puikios klasikinės formos, sunkaus, brangaus krištolo vaza vidutinio dydžio, tulpės formos. Puikiai tinka gėlių kompozicijoms serviruojant stalą kurti.

  1200
  Baltai mėlyna porceliano vaza su dangčiu

  Puiki primityvistinio stiliaus kinų porceliano vaza (ginger jar) su dangčiu, gali būti naudojama ir kaip vaza, ir kaip stilinga interjero detalė. 

  2500
  Lotoso žiedais dekoruota baltai mėlyno porceliano vaza

  Lotosas - kosmoso, gyvenimo ir vaisingumo žiedas, semiantis gyvybę iš pir mapradžių vandenų ir atsiveriantis kaip tobulas amžino gyvenimo pažadas.

  Puiki primityvistinio stiliaus kinų porceliano vaza, dekoruota lotosų žiedais.
   

  2000
  Rytietiška maža vazelė su dangteliu

   Rankomis dekoruota rytietiška maža vazelė su dangteliu.

  500
  Rytietiškais ornamentais dekoruotas stovas skėčiams

  Tokią lietingą dieną namuose pravers stilingas porcelianinis skėčių stovas. Rytietiškais ornamentais ir sklendžiančiais ereliais dekoruotas grožis. Sunkus, stabilus. Taip pat gali puikiai tarnauti kaip ištaigingas aukštas vazonas ar vaza aukštų gėlių kompozicijoms.

  7000
  Židinio vazelė medžio skaloms „Elnias ir skalikas“

  Vazelė medžio skaloms, arba židinio vazelė (spill vase), yra nedidelė cilindro formos pastatoma, ar ant sienos kabinama vaza, skirta laikyti plonus medžio pagaliukus – skalas, kuriais lengva uždegti žvakę, lempą, cigarą ar pypkę nuo židinyje degančios ugnies. Remiantis įvairiais įrašais, jos jau buvo naudojamos XV a. Šios specialiai pagamintos vazos savo klestėjimo apogėjų pasiekė būtent XIX am., nes 1820 m. pasirodę pirmieji degtukai buvo gan brangūs, todėl skalos iki pat XIX am. pabaigos buvo daug pigesnė alternatyva. Šios vazos dažniausiai buvo gaminamos iš keramikos, porceliano, tačiau buvo naudojamos įvairios kitos medžiagos, pavyzdžiui, mediena, geležis, žalvaris.
  Kadangi vazelė buvo laikoma ant židinio atbrailos, natūralu, kad ji turėjo būti ne tik patogi, bet ir puošni. Židinio atbraila siaura – todėl vazelės plokščios, kita pusė paprastai visai nedekoratyvi, nes nuolat būdavo atsukta į kaminą.
  Ypač grožiu išsiskyrė Strafordšyre gamintos porcelianinės vazelės, vaizduojančios žmones, gyvūnus, biblijines ir mitines scenas, medžioklę.
  Namuose atsiradus elektrai vazelių poreikis natūraliai sumažėjo ir jos liko tik antikvarinė, graži, kolekcionuojama namų puošmena.

  Ikoninė židinio vazelė medžio skaloms „Elnias ir skalikas“ – puikus Strafordšyro porceliano meistrų darbas. Šuoliuojantį gražuolį eiklų elnią vejasi smarkus skalikas. Virš elnio iškilęs medžio kamienas, kuris ir tarnauja kaip įmantri vaza.
   

  6500
  Didelė Delft Blauw vaza - Petrus Regout

  Didelė, tradicinė Delft Blauw vaza, dekoruota gėlėmis ir Foo šunimi. Labiausiai man patinka, kad jei neturi gėlių – vaza su dangčiu atrodo kaip skulptūra, jei yra ką merkti – dangtį nuimame ir mėgaujamės puokštėmis namuose.

  7000
  Vaza su dangčiu, dekoruota primityvistiniu stiliumi

  Žavinga ir spalvinga primityvistinio stiliaus rankomis išpiešta vaza. Su dangteliu, todėl jei nėra tinkamų gėlių – puikiai tarnauja kaip skulptūriška namų puošmena.

  3000
  Itališka krištolinė vaza

  Puiki klasikinė itališko krištolo vaza.

  1700
  Senovinė graviruota vazelė

  Miela graviruoto stiklo amžiaus pradžios vazelė – patiems pirmiesiems, gražiausiems žiedams.

  700
  Rožinė senovinė vazelė su užrašu

  Graži tradicija parvežti ką nors lauktuvių gyvavo jau ir XIX am. pab. – XX am. pradž. Ypač miela, kai lauktuvė ne tik gražus, bet ir praktiškas porcelianas.

  Rankomis dekoruota, puiki porcelianinė vazelė su užrašu.
   

  1000
  Jill Pryke Potery dubenėlis ir vazelė

  Rankų darbo keramikės Jill Pryke Potery dubenėlis ir vazelė pavasariškai žalsvos spalvos – vazelė dekoruota gulbėmis, o dubenėlis skleidžiasi žiedo forma.

  1000
  Graikiška vaza

  Rankų darbo graikiška vaza.

  2000
  Jiesia vaza 7

  Puikus kaulinis lietuviškas porcelianas – gražiausioms gėlių kompozicijoms.

  700
  Jiesia vaza 6

  Puikus kaulinis lietuviškas porcelianas – gražiausioms gėlių kompozicijoms.

  900