Lempos

 • Lempa nepaprastai svarbi interjero detalė - ji ne tik puošia namus, bet ir skleidžia jaukią šviesą, leidžiančią užsimiršti stebuklingame knygų pasaulyje ir nepasiklysti tamsoje...

  Žalvarinė klasikinė lempa

  Ši klasikinė, žalvario kolonomis puošta lempa elegantiška ir amžina. Amžina, nes klasika nuo senovės graikų laikų neišeina iš mados

  Klasikinė sidabro spalvos lempa

  Elegantiška, klasika alsuojanti, išlaki, renesansu kvepianti, sidabru spindinti – gražuolė lempa.

  6500
  Kobalto mėlynos spalvos lempa

  Nepaprastai graži, kobalto mėlynos spalvos, auksu dekoruota klasikinės vazos formos lempa su paslaptimi – ji dvipusė. Kita pusė dekoruota romantiška gėlių puokštele. Tai labai šiais metais madinga bei stilinga namų puošmena.

  Lempa kruopščiai ir su meile mūsų puikiausio restauratoriaus paruošta naujam gyvenimui Jūsų jaukiuose namuose: restauruotos detalės, nauja elektros instaliacija.
   

  5500
  Mėlyno porceliano lempa su angelais

  Nuostabi, kobalto mėlyno porceliano, auksiniais angelais ir gėlių girliandomis dekoruota, ant juodo marmuro pagrindo stovinti, nepaprastai puošni ir elegantiška lempa. Tikras prabangos dvelksmas.

  Lempa kruopščiai ir su meile mūsų puikiausio restauratoriaus paruošta naujam gyvenimui Jūsų jaukiuose namuose: restauruotos detalės, naujas gaubtas, nauja elektros instaliacija.
   

  8500
  Mėlyno porceliano lempa su žalvario detalėmis

  Mėlyno porceliano lempa su žalvario detalėmis – papuoš kiekvieną kambarį, karališka mėlyna suteiks solidžios elegancijos, o žalvario detalės – jaukaus spindesio.

  6500
  Melsva lempa su žalvario detalėmis

  Melsva lempa su žalvario detalėmis– elegantiška ir išskirtinė, nepaprastai gražus žydro bakelito ir aukso derinys.

  Lempa kruopščiai ir su meile mūsų puikiausio restauratoriaus paruošta naujam gyvenimui Jūsų jaukiuose namuose: restauruotos detalės, nauja elektros instaliacija, naujas modernus gaubtas.
   

  4500
  Porcelianinė Limoges lempa

  Didelė Limoges lempa, dekoruota abstrakčiu gėlių piešiniu – subtili ir elegantiška kaip ir visi nuostabūs prancūzų porceliano meistrų darbai.

  Lempa kruopščiai ir su meile mūsų puikiausio restauratoriaus paruošta naujam gyvenimui Jūsų jaukiuose namuose: restauruotos detalės, nauja elektros instaliacija, naujas modernus gaubtas.
   

  4500
  Porcelianinė lempa su paukščiukais

  Man nėra nieko gražiau nei stebuklingas paukščių gyvenimas. Turim jų pilną kiemą ir kartais pavagiu minutę kitą iš įtemptos kasdienybės vien tam, kad akimirką pasigėrėčiau tais tobulais tvariniais.

  Todėl niekada neatsilaikau, jei daiktas dekoruotas sparnuočiais.

  Subtiliuose atradimuose didelė porcelianinė lempa ant medinio pagrindo, dekoruota oranžine spalva, auksu ir neišskiriamųjų meilės paukščiukų piešiniu, taip pat drugeliais, laumžirgiais ir gėlėmis – vienu žodžiu – nuostabi.

  Lempa kruopščiai ir su meile mūsų puikiausio restauratoriaus paruošta naujam gyvenimui Jūsų jaukiuose namuose: restauruotos detalės, naujas modernus gaubtas.
   

  6500
  Žalvarinė lempa burgundišku gaubtu

  Žalvarinė lempa burgundišku gaubtu – nedidelis, tačiau nepaprastai gražus interjero akcentas. Lempos stovas pagamintas iš žalvario – apačioje besiskleidžiančio žiedo formos.

  4200
  Lempa „Sakura“

  Burgundijos raudonos spalvos lempos stovas – prabangus ir solidus, o kolonos forma dar labiau sustiprina amžinosios klasikos įspūdį, tačiau lempai lengvumo ir žaismingumo suteikia sakurų žiedlapiais dekoruotas aukštas gaubtas.

  Lempa kruopščiai ir su meile mūsų puikiausio restauratoriaus paruošta naujam gyvenimui Jūsų jaukiuose namuose: restauruotos detalės, nauja elektros instaliacija, modernus gaubtas.
   

  4400
  Lempa Klounas

  Tikra geroji cirko dvasia, įsikūnijusi į šį nepaprastai mielą klouną lempą: autentiškas mid - century stilius ir jauki šviesa kas dieną.

  4100