Lempos

 • Lempa nepaprastai svarbi interjero detalė - ji ne tik puošia namus, bet ir skleidžia jaukią šviesą, leidžiančią užsimiršti stebuklingame knygų pasaulyje ir nepasiklysti tamsoje...

  Tiffany stiliaus lempa

  Prabangios juvelyrikos kompanijos Tiffany & Co., įkurtos Charles Lewis Tifanny dar 1837 m., deimantais ir šiandien mielai puošiasi viso pasaulio moterys, juk kaip sakė Merilyn Monroe – deimantai geriausi merginos draugai. Tarp kitko, ji dainoje mini ir konkrečiai Tiffany – pasiklausykite – tikrai išgirsite.
  O Charles’o sūnus Louis Comfort Tiffany labiausiai domėjosi stiklu ir pasauliui padovanojo garsiąsias Tiffany lempas. Tačiau kompanija veikė nuo 1878 m. iki 1933 m., todėl daugelį mus pasiekiančių lempų tiksliau būtų vadinti Tiffany stiliaus lempomis, nes pačių Louis sukurtų lempų išliko labai mažai. Antikvaro rinkoje jų kainos svyruoja tarp 4000 ir 1 milijono dolerių. Brangiausia Tiffany lempa „ Pink Lotus“ parduota Christie's aukcione 1997 m. už 2, 8 milijono dolerių.
  Dar vienas įdomus faktas yra tai, kad 1881 m. Louis Tiffany sukūrė daugelio mylimo rašytojo Mark‘o Twain‘o namų interjerą.

  Nepaprastai graži, laumžirgiais dekoruota Tiffany stiliaus lempa – tikras meno kūrinys ir labai graži bei stilinga namų puošmena.

  Lempa kruopščiai ir su meile mūsų puikiausio restauratoriaus paruošta naujam gyvenimui Jūsų jaukiuose namuose: restauruotos detalės, nauja elektros instaliacija.
   

  Medinė lempa

  Mid-century stiliaus medinė, griežtų geometrinių formų lempa austiniu gaubtu – puikus pasirinkimas modernaus stiliaus interjerą kuriantiems.

  Lempa kruopščiai ir su meile mūsų puikiausio restauratoriaus paruošta naujam gyvenimui Jūsų jaukiuose namuose: restauruotos detalės, restauruotas gaubtas, nauja elektros instaliacija.

  3600
  Lempa su bijūnais

  Balto porceliano, rožiniais bijūnais dekoruota lempa ant medinio pagrindo puikiai dera baltame interjere.

  Lempa kruopščiai ir su meile mūsų puikiausio restauratoriaus paruošta naujam gyvenimui Jūsų jaukiuose namuose: restauruotos detalės, naujas gaubtas, nauja elektros instaliacija.
   

  5500
  Mėlyno porceliano lempa su angelais

  Nuostabi, kobalto mėlyno porceliano, auksiniais angelais ir gėlių girliandomis dekoruota, ant juodo marmuro pagrindo stovinti, nepaprastai puošni ir elegantiška lempa. Tikras prabangos dvelksmas.

  Lempa kruopščiai ir su meile mūsų puikiausio restauratoriaus paruošta naujam gyvenimui Jūsų jaukiuose namuose: restauruotos detalės, naujas gaubtas, nauja elektros instaliacija.
   

  8500
  Žemės spalvų lempa

  Natūralių žemės spalvų, augaliniais motyvais ir senoviniu auksu dekoruota ši aukšta keramikinė lempa neabejotinai taps šiltu kambario akcentu.

  Lempa kruopščiai ir su meile mūsų puikiausio restauratoriaus paruošta naujam gyvenimui Jūsų jaukiuose namuose: restauruotos detalės, gaubtas, nauja elektros instaliacija.
   

  6500
  Mėlyno porceliano lempa su žalvario detalėmis

  Mėlyno porceliano lempa su žalvario detalėmis – papuoš kiekvieną kambarį, karališka mėlyna suteiks solidžios elegancijos, o žalvario detalės – jaukaus spindesio.

  6500
  Melsva lempa su žalvario detalėmis

  Melsva lempa su žalvario detalėmis– elegantiška ir išskirtinė, nepaprastai gražus žydro bakelito ir aukso derinys.

  Lempa kruopščiai ir su meile mūsų puikiausio restauratoriaus paruošta naujam gyvenimui Jūsų jaukiuose namuose: restauruotos detalės, nauja elektros instaliacija, naujas modernus gaubtas.
   

  4500
  Porcelianinė Limoges lempa

  Didelė Limoges lempa, dekoruota abstrakčiu gėlių piešiniu – subtili ir elegantiška kaip ir visi nuostabūs prancūzų porceliano meistrų darbai.

  Lempa kruopščiai ir su meile mūsų puikiausio restauratoriaus paruošta naujam gyvenimui Jūsų jaukiuose namuose: restauruotos detalės, nauja elektros instaliacija, naujas modernus gaubtas.
   

  4500
  Porcelianinė lempa su paukščiukais

  Man nėra nieko gražiau nei stebuklingas paukščių gyvenimas. Turim jų pilną kiemą ir kartais pavagiu minutę kitą iš įtemptos kasdienybės vien tam, kad akimirką pasigėrėčiau tais tobulais tvariniais.

  Todėl niekada neatsilaikau, jei daiktas dekoruotas sparnuočiais.

  Subtiliuose atradimuose didelė porcelianinė lempa ant medinio pagrindo, dekoruota oranžine spalva, auksu ir neišskiriamųjų meilės paukščiukų piešiniu, taip pat drugeliais, laumžirgiais ir gėlėmis – vienu žodžiu – nuostabi.

  Lempa kruopščiai ir su meile mūsų puikiausio restauratoriaus paruošta naujam gyvenimui Jūsų jaukiuose namuose: restauruotos detalės, naujas modernus gaubtas.
   

  6500
  Žalvarinė lempa burgundišku gaubtu

  Žalvarinė lempa burgundišku gaubtu – nedidelis, tačiau nepaprastai gražus interjero akcentas. Lempos stovas pagamintas iš žalvario – apačioje besiskleidžiančio žiedo formos.

  4200
  Lempa „Sakura“

  Burgundijos raudonos spalvos lempos stovas – prabangus ir solidus, o kolonos forma dar labiau sustiprina amžinosios klasikos įspūdį, tačiau lempai lengvumo ir žaismingumo suteikia sakurų žiedlapiais dekoruotas aukštas gaubtas.

  Lempa kruopščiai ir su meile mūsų puikiausio restauratoriaus paruošta naujam gyvenimui Jūsų jaukiuose namuose: restauruotos detalės, nauja elektros instaliacija, modernus gaubtas.
   

  4400
  Lempa Klounas

  Tikra geroji cirko dvasia, įsikūnijusi į šį nepaprastai mielą klouną lempą: autentiškas mid - century stilius ir jauki šviesa kas dieną.

  4100
  Lempa su Kupidonu

  Jis gimė iš auksinio kiaušinio. Tobulas mažas berniukas baltais sparnais. Kupidonas – trapusis meilės dievas.
  Tokia ir ši lempa – auksinė gražuolė balto matinio stiklo sparnais.
  Lempa kruopščiai ir su meile mūsų puikiausio restauratoriaus paruošta naujam gyvenimui Jūsų jaukiuose namuose: restauruotos detalės, elektros instaliacija. 

  6500
  Lempa "Miško pasaka"

  Lempa nepaprastai svarbi vaikų kambario interjero detalė - ji ne tik puošia, suteikia žaismingumo, bet skleidžia jaukią šviesą, leidžiančią užsimiršti stebuklingame pasakų pasaulyje ir nesibaiminti monstrų, tūnančių tamsoje...

  Ryški, žaisminga, stilizuotais žvėreliais dekoruota lempa puikiai papuoš vaikų kambarį – juk žalia - emociškai pozityvi spalva, padedanti ugdyti savo asmenybę ir mylėti aplinkinius. Ne veltui ši spalva simbolizuoja augimą ir harmoniją.

  Lempa kruopščiai ir su meile mūsų puikiausio restauratoriaus paruošta naujam gyvenimui Jūsų jaukiuose namuose: restauruotos detalės, nauja elektros instaliacija, naujas modernus gaubtas.
   

  3200