Pietų servizai

 • Old Willow pietų servizas

  „Old Willow“ yra savitas ir sudėtingas chinoiserie motyvas, išpopuliarėjęs XVIII amžiaus pabaigoje Jungtinėje Karalystėje, įkvėptas madingo baltai mėlyno porceliano, importuoto iš Kinijos. Tuo metu gimė ir istorija, vaizduojama piešiniuose ant indų.

  Puikus baltai mėlyno fajanso servizas, dekoruotas Old Willow raštu. Viskas, ko reikia nuostabiems pietums ir arbatos-kavos pertraukėlei su pačiais mylimiausiais.
   

  17000
  Bavaria Moss Rose porceliano servizas

  Išpopuliarėjęs XIX am. ir savo epogėjų pasiekęs 1960 m. Moss Rose (samaninės rožės) motyvas sužavėjo ne vienos manufaktūros dailininką: nuo Rosenthal iki Bavarijos meistrų – daugelis klasikinių servizų dekoruoti šio rašto variacijomis.

  Puikus klasikinis plono porceliano servizas, dekoruotas Moss Rose raštu, aukso krašteliu. Viskas, ko reikia nuostabiems pietums ir arbatos-kavos pertraukėlei gražiame pačių mylimiausių rate.
   

  19000
  Chodziez Moss Rose pietų servizas

  Išpopuliarėjęs XIX am. ir savo epogėjų pasiekęs 1960 m. Moss Rose (samaninės rožės) motyvas sužavėjo ne vienos manufaktūros dailininką: nuo Rosenthal iki Chodziez – daugelis klasikinių servizų dekoruoti šio rašto variacijomis.

  Puikus klasikinis fajanso servizas, dekoruotas Moss Rose raštu, ornamentuotas, auksu dekoruotas. Viskas, ko reikia nuostabiems pietums ir arbatos-kavos pertraukėlei su pačiais mylimiausiais.
   

  19000
  Liubliana žiedo formos baltas pietų – kavos servizas aukso krašteliu

  Klasikinio balto porceliano žiedo formos inovatyvaus dizaino puikus kaimynų lenkų Liubliana manufaktūros servizas. Veikianti nuo 1969 m. ši porceliano manufaktūra gamina aukštos klasės porcelianą restoranams, viešbučiams ir žinoma namams.
  Balta pasaka aukso krašteliu.
   

  15000
  Baudour Fuisseaux servizas, dekoruotas putino šakelėmis

  Nuostabus, pralenkiantis laiką, kaip naujas, modernus, geriausios kokybės porceliano, pasteliniais prasmingais piešiniais dekoruotas – tai viskas apie jį. Puikųjį Baudour Fuisseaux servizą 12 asmenų. Pietų ir arbatos/kavos dalis, milžiniškas kiekis lėkščių, puikiųjų Baudour Fuisseaux subtilumas. Pyragaičių lėkštė ir didelių dubenų dangčiai dekoruoti rankomis skystu auksu, kuris vis dar taip pat ryškiai spindi. Trumpai tariant namų puošmena – investicinis porcelianas.

  25000