Pietų servizai

 • Indian tree pietų servizas

  Medis, pražydęs tūkstančiu žiedų, sprogstantis pumpurais ir gyvybės galia. Šis stilizuotas piešinys - Indian Tree - vienas populiariausių, jį išbandė ne viena žymi porceliano manufaktūra. Puikus keramikos komplektas puikiai pripildo modernios virtuvės erdves ryškios energijos.

  8000
  Dutchess Indian tree porceliano servizas

  Medis, pražydęs tūkstančiu žiedų, sprogstantis pumpurais ir gyvybės galia. Šis stilizuotas piešinys - Indian Tree - vienas populiariausių, jį išbandė ne viena žymi porceliano manufaktūra. Puikaus balčiausio Dutchess porceliano komplektas puikiai pripildo modernios virtuvės erdves ryškios energijos.

  12500
  58 dalių Bavaria servizas reljefiniu krašteliu, dekoruotas gėlių puokštėmis

  Vasara – malonių susitikimų, pasimatymų ir laiko įstabiame Lietuvos kaime laikas. O juk taip smagu, kai sodyboje mus pasitinka vintažiniai, gėlėmis marginti indai, tokie, koks šis puikus Bavaria pietų servizas. Balto skaistaus porceliano, dekoruotas ryškiais kaip pati vasara žiedais, reljefiniu krašteliu. Tobuliems Jūsų pietums.

  8200
  Senovinis servizas, dekoruotas dobiliukais

  Šis pavasariu kvepiantis didžiulis senovinis servizas puošė belle époque stalus ir neabejotinai laimingus namus, nes dekoruotas žalsva, iš trilapių dobilų ir rausvų jų žiedelių susipynusia juostele. Trilapis dobilas šv. Patriko - Airijos simbolis, nešantis laimę, saugantis nuo gyvačių, padedantis įveikti baimę ir nepasitikėjimą.
  Nuostabus, romantiškas servizas laimingiems žmonėms, besimėgaujantiems laimingais pietumis laiminguose namuose.
   

  24000
  Ąžuolo lapais dekoruotas senovinis Limoges pietų servizas

  Šiandien minime šv. Martyną, kurio istorija būtų puikus socialinių tinklų turinys ir šiais laikais – romėnų sunkiosios kavalerijos karys dėl tikėjimo išsižadėjęs savo tarnybos ir tapęs vienuoliu. Pati garsiausia legenda apie jį byloja, kad kai prie Amjeno miesto vartų Martynas, tuo metu dar būdamas romėnų raitelis, pamatė iš šalčio drebantį elgetą, jis perpjovė savo apsiaustą per pusę ir apgobė viena dalimi šąlantį žmogų. Nuo to laiko šv. Martynas yra elgetų, verpėjų, siuvėjų, žąsų (juk nuo seno per šv. Martyną Žemaitijoje valgydavo žąsį), vyndarių, smuklininkų ir žinoma, Prancūzijos, globėjas.

  Ta proga Subtiliuose atradimuose prancūziškas iki pat širdies gelmių, nešiojantis iškilų Limoges vardą, ąžuolo lapais dekoruotas, alsuojantis senovine subtilia prabanga didžiulis pietų servizas, kad širdies šiluma ir geru maistu pasidalinti būtų lengviau.
  Subalansuotas ir pagonims, švenčiantiems ganiavos pabaigą ir vedantiems baltą ožį aplink baltą beržą – nes šv. Martynas visų pirma piemenėlių šventė – gyvuliai uždaromi į tvartą ir nebereikia ganyti, galima į mokyklą eiti.
   

  28000
  Evesham komplektas

  Pirmomis auksinio rudens dienomis, derliui pasipylus tarsi iš gausybės rago, nuostabus Royal Worcester porcelianas, dekoruotas vaisiais ir elegantiška aukso juostele, nejučia priverčia nusišypsoti ryškioms spalvoms, o kiekvieną šeimos susitikimą paverčia tikra vaisių fiesta.

  6000
  Susie Cooper „Sunflower“ pietų - arbatos/kavos servizas

  Plonas kaip drugelio sparnai kaulinis porcelianas dekoruotas stilizuotomis saulėgrąžomis modernus, šiltas ir jaukus.
  Šis 47 dalių servizas neabejotinai prisidės prie smagių pusryčių ir skanių pietų sėkmės.
   

  9800
  Tradition servizas

  Puikus plono kaulinio porceliano pietų - arbatos - kavos komplektas penkiems, dekoruotas nepaprastomis rausvomis rožėmis.

  7000
  Woburn pietų servizas

  Tikras spalvų šėlsmas - nuostabios rankomis pieštos gėlės puošia šį servizą ir nepaprastai kelia apetitą.

  5800