Pietų servizai

 • Mid century Winterling pietų arbatos kavos servizas Eglutė

  Švelniai pavadinau jį eglute, nes stilizuotas dekoras man regis kaip pati gražiausia žaliaskarė.
  Superinis kokybiškiausio porceliano vokiškas pietų – arbatos servizas. Ypatingai modernių formų, nuostabiai išsilaikęs, reljefinis, dekoruotas juodu ornamentu ir auksu. O jau tie bumbulai, skystu auksu nulieti – tai klasių klasė. Žodžiu įsikurs pas Jus namie ir net nepatikėsit, kaip tiek ilgai be jo galėjot gyvent.

  25000
  Bavaria modernus pietų servizas

  Bavaria porceliano servizas, dekoruotas sidabro krašteliu – puikus XX amžiaus pabaigos minimalistinio dizaino pavyzdys. „Švarios“ formos ir plonas sidabro brūkšnelis – modernus ir šiuolaikiškas.
  Komplektacijoje nemažai lėkščių ir didelis indas su dangčiu, ypatingai modernios formos, besipuikuojantis reljefiniu dekoru ir išskirtinės formos dangčiu.
   

  7000
  Pietų – arbatos servizas Auksinis perlas

  Auksinis perlas – taip vadinasi šis puikus balto porceliano servizas, kurio kraštai vilnimis banguoja, saikingai pagyvintas auksu.
  Elegantiškai aštuonių asmenų vakariene ir pietums. Ar kasdieniniam gražiam naudojimui.
   

  13000
  Victoria art deco pietų servizas

  Tarsi laiko mašina sustojusi būtų – kaip naujas nuostabus art deco servizas, pagamintas tarpukariu Karlsbade – garsiajame mineralinių vandenų ir spa mieste. Baltas porcelianas, charakteringi geltonai juodai languoti trikampiai, paauksuoti kraštai. Griežtas modernas, pritiks šiuolaikiniuose namuose, tačiau visad išlaikys savo nepaprastą istorinę vertę. Per II pasaulinį karą nuskilo tik sriubinės bumbuliuko kraštelis...

  16000
  Spode Indian Tree pietų arbatos servizas

  Spode „Indian Tree“ servizas dekoruotas šiuo puikiu tradiciniu chinoiserie raštu – tikra stalo puošmena. Sodriai raudonos rūdžių ir degintos oranžinės spalvos, banguoti krašteliai, laime žydintys medžiai ir opalescencijos spindesys.
  Iron stone keramika pasižymi savo patvarumu, ilgai išliekančiomis spalvomis.
  Gražus, spalvingas ir įkvepiantis – gražiausioms akimirkoms su pačiais mylimiausiais.
   

  13000
  Seltman Weiden Christien pietų arbatos kavos servizas

  Melsvu krašteliu dekoruotas puikaus vokiško porceliano servizas puikiai tinka gražiai kasdienai. Klasikinių formų, stilizuotais lapeliais puoštas servizas elegantiškas ir nepretenzingas. Puiki komplektacija leis džiaugtis skaniausiais patiekalais su dideliu būriu artimųjų.

  19000
  Rausvai žalsvomis raganėmis dekoruotas pietų -arbatos-kavos servizas

  Raganės simbolizuoja proto aštrumą, išminties siekį, keliones, ir viskas ne tik dėl nuostabių žiedų, bet ir dėl raganių įgimtos savybės „keliauti“. Senovėje raganės buvo vadinamos senuko barzda, mergelės pavėsiu, pipiriniu vynmedžiu ar net laipiojančia karaliene.

  Pavasariškas, švelnus, romantiškas, įkvepiantis, rausvomis raganėmis dekoruotas servizas.
   

  17000
  Rausvais ornamentais dekoruotas pietų -arbatos-kavos servizas

  Rausvais ornamentais dekoruotas pietų -arbatos-kavos servizas – puikiausio balto plono kokybiško porceliano, saikingai dekoruotas rausvomis stilizuotomis gėlėmis, žalsvais lapeliais ir raudonu krašteliu. Ir šventei, ir kasdienai – be sąžinės graužimo galima plauti indaplovėje. Pilnutėlės komplektacijos – net su žvakidėmis.

  20000
  Klasikinis pietų – arbatos – kavos servizas, dekoruotas gėlytėmis

  Iš tiesų taip mylim indus, kad šį servizą meiliai pavadinom „gėlyte“. Jau spėjom prisirišti prie šio nuostabaus pietų servizo, dekoruoto spalvingomis mažytėmis gėlytėmis, puikiausio reljefinio porceliano, aukso krašteliu pasaldintu. Puikūs serviravimo indai, salotinės, serviravimo lėkštės. O kur dar subtiliausia arbatos-kavos dalis.
  Neabejotinai gražiausiems šventiniams šeimos pietums. Vokietijoje pagaminti porceliano servizai iki šiol turi didelę išliekamąją vertę ir yra nuostabi stalo puošmena.

  28000
  Mid century Porcelaine de Baudour pietų servizas

  Madingojo Mid century stiliaus gerbėjams puikus epochos kūrinys – pilnas Porcelaine de Baudour pietų servizas. Nuostabiai išsilaikęs, švelniai kreminio porceliano, legendinės belgų manufaktūros kūrinys. Dekoruotas stilizuotomis smilgomis, o pakraštėlis auksu.

  25000
  Boch Freres Luis XVI pietų servizas

  Boch Freres Luis XVI servizas – tai nuostabus XIX am. svečias ant Jūsų stalo. Dekoruotas subtiliu melsvu ornamentu, elegantišku, karališku. Nenuostabu, kad dedikuotas paskutiniam Prancūzijos monarchui Liudvikui XVI. Puikiai išsilaikęs, charakteringas epochos grožis: dideli ir įspūdingi serviravimo indai, vaisinės ant kojos ir gražuolės lėkštės neabejotinai pavers Jūsų pietus jei ne karališkais, tai tikrai išskirtiniais.

  26000
  Rausvomis rožėmis dekoruotas pietų servizas

  Šiuo nostalgišku ir žadinančiu gražiausius prisiminimus, tradiciniu rausvų bijūninių rožių raštu dekoruotą servizą jau esu mačiusi – istorinį, pagamintą Bavarijoje, Jungtinių valstijų zonoje. Šis pietų servizas taip pat pagamintas Vokietijoje, taip pat po karo. Taip pat dekoruotas tais žavingais rožių burbuliukais. Toks pat rožėmis kvepiantis vintažų vintažas.

  "Triptis Porzellan" yra vienas populiariausių prekių ženklų Rytų Vokietijoje. Nuo 1891 m. iki šiol veikiantis "Triptis Porzellan" fabrikas formuoja savitą tradicinę ir unikalią porceliano kultūrą Tiuringijoje.
   

  13000
  Kahla pietų arbatos servizas

  Labai romantiškas, vokiškas Kahla servizas, dekoruotas rausvomis sakuromis, aukso lapeliais ir pakraštėliais. Jaukus, šiltas ir rožinis. Jaukumo pripildytas.

  26000
  Seltman Weiden Renate pietų servizas

  Jaukus, vintažinis, mielas – toks šis vokiškas pietų servizas. Klasikinės gėlių puokštelės puošia lėkštes, kur be abejo, dominuoja kvapnioji rausva arbatinė rožė. Reljefiniai kraštai auksuoti. Didelis serviravimo indas su dangčiu ir aukso burbulu kviečia skaniausių pietų mylimiausių apsuptyje. Puikios komplektacijos – lėkščių užteks dideliam pulkui artimųjų.

  15000