Pietų servizai

 • Seltman Weiden Christien pietų arbatos kavos servizas

  Melsvu krašteliu dekoruotas puikaus vokiško porceliano servizas puikiai tinka gražiai kasdienai. Klasikinių formų, stilizuotais lapeliais puoštas servizas elegantiškas ir nepretenzingas. Puiki komplektacija leis džiaugtis skaniausiais patiekalais su dideliu būriu artimųjų.

  19000
  Izolde pietų servizas

  Nėra nieko gražiau nei modernios linijos, puoštos smulkių gėlyčių girliandomis. Spalvingas ir subtilus Izolde servizas – šiltas namų jaukumas.

  7000
  Rausvai žalsvomis raganėmis dekoruotas pietų -arbatos-kavos servizas

  Raganės simbolizuoja proto aštrumą, išminties siekį, keliones, ir viskas ne tik dėl nuostabių žiedų, bet ir dėl raganių įgimtos savybės „keliauti“. Senovėje raganės buvo vadinamos senuko barzda, mergelės pavėsiu, pipiriniu vynmedžiu ar net laipiojančia karaliene.

  Pavasariškas, švelnus, romantiškas, įkvepiantis, rausvomis raganėmis dekoruotas servizas.
   

  17000
  Rausvais ornamentais dekoruotas pietų -arbatos-kavos servizas

  Rausvais ornamentais dekoruotas pietų -arbatos-kavos servizas – puikiausio balto plono kokybiško porceliano, saikingai dekoruotas rausvomis stilizuotomis gėlėmis, žalsvais lapeliais ir raudonu krašteliu. Ir šventei, ir kasdienai – be sąžinės graužimo galima plauti indaplovėje. Pilnutėlės komplektacijos – net su žvakidėmis.

  26500
  Klasikinis pietų – arbatos – kavos servizas, dekoruotas gėlytėmis

  Iš tiesų taip mylim indus, kad šį servizą meiliai pavadinom „gėlyte“. Jau spėjom prisirišti prie šio nuostabaus pietų servizo, dekoruoto spalvingomis mažytėmis gėlytėmis, puikiausio reljefinio porceliano, aukso krašteliu pasaldintu. Puikūs serviravimo indai, salotinės, serviravimo lėkštės. O kur dar subtiliausia arbatos-kavos dalis.
  Neabejotinai gražiausiems šventiniams šeimos pietums. Vokietijoje pagaminti porceliano servizai iki šiol turi didelę išliekamąją vertę ir yra nuostabi stalo puošmena.

  28000
  Mid century Porcelaine de Baudour pietų servizas

  Madingojo Mid century stiliaus gerbėjams puikus epochos kūrinys – pilnas Porcelaine de Baudour pietų servizas. Nuostabiai išsilaikęs, švelniai kreminio porceliano, legendinės belgų manufaktūros kūrinys. Dekoruotas stilizuotomis smilgomis, o pakraštėlis auksu.

  25000
  Boch Freres Dauphin pietų servizas

  Dofinas - karaliaus sosto įpėdinio titulas Prancūzijoje iki monarchijos panaikinimo. Taip išeina toks prancūziškas princas. Kaip ir šis Boch Freres Dauphin servizas, pagamintas XIX am., dekoruotas žydru ornamentu, žiedų puokštėmis, vaisiais. Dideli ir įspūdingi serviravimo indai, vaisinės ant kojos, serviravimo lėkštės – viskas, ko reikia įspūdingiems pietums. 

  18000
  Boch Freres Luis XVI pietų servizas

  Boch Freres Luis XVI servizas – tai nuostabus XIX am. svečias ant Jūsų stalo. Dekoruotas subtiliu melsvu ornamentu, elegantišku, karališku. Nenuostabu, kad dedikuotas paskutiniam Prancūzijos monarchui Liudvikui XVI. Puikiai išsilaikęs, charakteringas epochos grožis: dideli ir įspūdingi serviravimo indai, vaisinės ant kojos ir gražuolės lėkštės neabejotinai pavers Jūsų pietus jei ne karališkais, tai tikrai išskirtiniais.

  26000
  Boch Freres Fruits servizas

  Boch Freres – viena garsiausių belgų manufaktūrų, gaminusių ne tik įspūdingus servizus, vonios komplektus, bet ir tikrus meno kūrinius – kolekcines vazas.
  Tikrų, senovinių amžiaus pradžios indų lieka vis mažiau ir mažiau. Todėl labai džiaugiamės, kad Subtilūs atradimai šiandien Jums gali pasiūlyti įspūdingų indų 1900-1920 m. stiliaus valgomajam.
  Trys kolekcijos: Fruits, Luis XVI ir Dauphin – puikiai dera kartu.

  Boch Freres Fruits servizas – tai puikus trijų serviravimo indų rinkinys, puikiai derantis su visais amžiaus pradžios baltos keramikos indais. Charakteringas epochos grožis, dekoruotas gausybės rago, iš kurio byra vaisiai, motyvu.

  7000
  Rausvomis rožėmis dekoruotas pietų servizas

  Šiuo nostalgišku ir žadinančiu gražiausius prisiminimus, tradiciniu rausvų bijūninių rožių raštu dekoruotą servizą jau esu mačiusi – istorinį, pagamintą Bavarijoje, Jungtinių valstijų zonoje. Šis pietų servizas taip pat pagamintas Vokietijoje, taip pat po karo. Taip pat dekoruotas tais žavingais rožių burbuliukais. Toks pat rožėmis kvepiantis vintažų vintažas.

  "Triptis Porzellan" yra vienas populiariausių prekių ženklų Rytų Vokietijoje. Nuo 1891 m. iki šiol veikiantis "Triptis Porzellan" fabrikas formuoja savitą tradicinę ir unikalią porceliano kultūrą Tiuringijoje.
   

  13000
  Indian Tree pietų arbatos servizas

  Tegu metai prasideda stebuklingu Indian tree žydėjimu.
  Tegu sprogsta laimės pumpurai širdyje.
  Nuostabus iron stone keramikos servizas, rankomis spalvintas, pagamintas XX am. vid., dekoruotas XVIII am. išpopuliarėjusiu Indian Tree motyvu. Iron stone keramika pasižymi savo patvarumu, ilgai išliekančiomis spalvomis.
  Gražus, spalvingas ir įkvepiantis – gražiausioms akimirkoms su pačiais mylimiausiais.
   

  14000
  Kahla pietų arbatos serviKahla pietų arbatos servizaszas

  Labai romantiškas, vokiškas Kahla servizas, dekoruotas rausvomis sakuromis, aukso lapeliais ir pakraštėliais. Jaukus, šiltas ir rožinis. Jaukumo pripildytas.

  26000
  Coalport Indian Tree Coral pietų servizas

  Coalport manufaktūra viena mano mylimiausių. Kodėl, todėl, kad ji visada žavi savo puikiausios kokybės, baltu kaip ledas porcelianu. Vien paėmus į rankas galima dažnai pasakyt – tai Coalport, nes porcelianas švyti kaip ką tik iškritęs sniegas ?.
  Indian Tree raštas naudojamas jau nuo 1800 metų – ir vis dar labai aktualus. Nes būtent šis monochrominis coral jo variantas atrodo nepaprastai moderniai. Būtent todėl, jis gan retas. Prabangos ir elegancijos prideda banguotas lyg žiedas besiskleidžiantis lėkščių kraštas.
  Tobulas servizas, ne kitaip, puikiausiai pritiksiantis tiek griežto minimalizmo, tiek stulbinančio maksimalizmo namuose.
   

  25000
  Seltman Weiden Renate pietų servizas

  Jaukus, vintažinis, mielas – toks šis vokiškas pietų servizas. Klasikinės gėlių puokštelės puošia lėkštes, kur be abejo, dominuoja kvapnioji rausva arbatinė rožė. Reljefiniai kraštai auksuoti. Didelis serviravimo indas su dangčiu ir aukso burbulu kviečia skaniausių pietų mylimiausių apsuptyje. Puikios komplektacijos – lėkščių užteks dideliam pulkui artimųjų.

  15000
  Old Willow pietų servizas

  „Old Willow“ yra savitas ir sudėtingas chinoiserie motyvas, išpopuliarėjęs XVIII amžiaus pabaigoje Jungtinėje Karalystėje, įkvėptas madingo baltai mėlyno porceliano, importuoto iš Kinijos. Tuo metu gimė ir istorija, vaizduojama piešiniuose ant indų.

  Puikus baltai mėlyno fajanso servizas, dekoruotas Old Willow raštu. Viskas, ko reikia nuostabiems pietums ir arbatos-kavos pertraukėlei su pačiais mylimiausiais.
   

  17000
  Liubliana žiedo formos baltas pietų – kavos servizas aukso krašteliu

  Klasikinio balto porceliano žiedo formos inovatyvaus dizaino puikus kaimynų lenkų Liubliana manufaktūros servizas. Veikianti nuo 1969 m. ši porceliano manufaktūra gamina aukštos klasės porcelianą restoranams, viešbučiams ir žinoma namams.
  Balta pasaka aukso krašteliu.
   

  15000