Limoges

 • Limoges Raynaud servizas

  Šeši mieli puodeliai su lėkštutėmis, indelis pienui ir cukrinė dekoruoti auksu ir subtiliomis, delikačiomis gėlytėmis– tikra romantikos viršunė. Mažas ryto, popietės ar vakaro stebuklas.
   

  5900
  Limoges Bouquet Eugenie lėkštė

  Limoges Bouquet Eugenie lėkštė dekoruota nuostabiais žiedais, skirta 1990 m. Prancūzijos nacionalinės sodininkystės draugijos organizuotai parodai paminėti.

  1600
  Limoges porceliano lemputės, dekoruotos bijūnais

  Nėra nieko gražiau, nei ryto saulėje besimaudantys bijūnų žiedai, šiaušiami lengvo pavasario vėjo, atnešančio geras žinias ir meilę.
  Švelnumu besiskleidžiančios Limoges puikiausio porceliano lemputės – Jūsų gražiausiai dienai papuošti.

  Lemputės kruopščiai ir su meile mūsų puikiausio restauratoriaus paruoštos naujam gyvenimui Jūsų jaukiuose namuose: restauruotos detalės, nauja elektros instaliacija, nauji gaubtai.

  8000
  Limoges Baroness Friederike Viktoria Mariana Ottilie von Gumppenberg lėkštė

  Istorija mums kužda, kad galingi vyrai mėgo rinkti gražių moterų kolekcijas ir anksčiau, vienas jų Bavarijos karalius Liudvikas I.
  Garsiam XIX amžiaus portretistui ir mėgstamiausiam savo tapytojui
  Joseph‘ui Karl‘ui Stieler‘iui (1781–1858) karalius pavedė nutapyti gražiausių karalystės moterų portretus savo paveikslų galerijai „Schonheitsgalerie“ (Gražuolių galerija) Niurnbergo rūmuose, Miunchene, Vokietijoje. Karalius asmeniškai atrinko modelius, o kaip atlygį už pozavimą visos gražuolės gavo sukneles, kuriomis buvo pasipuošusios. Stieleris 1827-1842 metais nutapė 36 karalystės gražuoles. Jų portretai iki šiol eksponuojami nuostabioje Schloss Nymphenburg .
  Žinoma, neapsieita be skandalų, nes tarp princesių, kunigaikštienių ir baronesių įsipainiojo ir viena kita gražuolė aktorė ir net batsiuvio dukra.
  Šie portretai mielai atkuriami Karališkosiose Vienos porcelianinėse lėkštėse, bei kitų garsių porceliano manufaktūrų.

  Baroness Friederike Viktoria Mariana Ottilie von Gumppenberg penkiolika metų buvo Prūsijos princesės Marijos freilina. Dvare ji ir sutiko karalių Liudviką I, kuris tais pačiais metais užsakė nutapyti ir freilinos, ir jos ponios portretus. Stieler‘is pavaizdavo ją vilnijančiomis tamsiomis garbanomis, vilkinčią raudono aksomo rūbą, išryškino gražias akis ir aiškų žvilgsnį.
   

  3000
  Limoges Ternet Fragonard lėkštė

  Romantiko Fragonard paveikslų motyvais dekoruota lėkštė – šiltas meilės dvelksmas.

  1000
  Limoges Fragonard lėkštė Visos rožės tau

  Romatiko Fragonard paveikslų motyvais dekoruota lėkštė – šiltas meilės dvelksmas.

  1000
  Limoges Fragonard kobalto mėlio lėkštė

  Romantiko Fragonard paveikslų motyvais dekoruota lėkštė su laikikliu – romantikos aukso spindesys.

  1500
  Limoges serviravimo lėkštė Drugeliai

  Violetiniai drugiai rausvame žiedų debesyje. Tikras antikvaras - Limoges serviravimo lėkštė Drugeliai – labai plono senovinio porceliano, vadinamosios austrės formos, vienetinė – dailininko ištapyta lėkštė, su parašu. 

  2500