Naujos prekės

 • Grafton desertinės lėkštelės

  Grafton desertinės lėkštelės – neprilygstamas art deco subtilumas. Baltas porcelianas, matinio aukso kraštelis ir mažytės gėlytės žalsvu vidumi...

  15 
  Salisbury Sarum desertinės lėkštelės

  Salisbury Sarum desertinės lėkštelės puikiai tiks norintiems ryškesnio akcento ant stalo – bordo ir aukso nėriniai.

  20 
  Burslem desertinės lėkštelės

  Puikios XX am. pradžios desertinės lėkštutės, kaip ir privaloma, tuo metu madingos kvadrato formos, stilizuotomis bordo gėlytėmis dekoruotos.

  15 
  Rausvai auksinis trio

  Rausvai auksinis trio – romantiškas ir jaukus, mid century geometrinių formų, švelnių pastelinių spalvų.

  15 
  Queens rausvomis rožėmis dekoruotas puodelis

  Queens rausvomis rožėmis dekoruotas puodelis tikras saldainiukas – spindi baltas porcelianas, rausta svaigūs rožių žiedai, spindi aukso kraštelis.

  14 
  Vintažinio stiklo apvali sviestinė

  Jauki ir miela vintažinio stiklo sviestinė, dekoruota burbuliukais ir stilizuotomis gėlytėmis ne tik saugos pačio skaniausio sviesto gabalėlį, bet ir nepaprastai papuoš stalą – puikiai derinama su bet kokiais indais.

  7 
  Baltai mėlynas porcelianinis vazonas

  Tradicinis baltai mėlynos dekoravimo technikos pavyzdys: puikūs rytietiški motyvai puošia namus ir išryškina augalus.

  17 
  Violetinis Fragonard puodelis

  Espreso kavai ar karštam šokoladui – neprilygstami maži puodeliai ant trijų kojelių riesta ąsele, gausiai dekoruoti auksu ir romantiškais Fragonard piešiniais.

  12 
  Melsvas Fragonard puodelis

  Espreso kavai ar karštam šokoladui – neprilygstami maži puodeliai ant trijų kojelių riesta ąsele, gausiai dekoruoti auksu ir romantiškais Fragonard piešiniais.

  12 
  Oranžinis Fragonard puodelis

  Espreso kavai ar karštam šokoladui – neprilygstami maži puodeliai ant trijų kojelių riesta ąsele, gausiai dekoruoti auksu ir romantiškais Fragonard piešiniais.

  12 
  EPIAG art deco servizas, dekoruotas pastelėmis gėlėmis

  Ponas nuostabusis art deco istorinis servizas. Istorinis, nes tiksliai galima pasakyti, kada šis grožis buvo sukurtas: Čekoslovakijos okupacijos metu: 1938 -1944 m. Tai liudija specialus įrašas Deutchland po EPIAG ženklu.
  Nors skaičiuoja jau 80-metus, nepaprastai žavi savo skulptūrinėmis formomis, itin baltu ir plonu porcelianu, jaukiomis pastelinių gėlių kompozicijomis. Skirtingos gėlytės, puošiančios puodelius ir lėkštutes nepaprastai žaismingos. Sukurtas ypač neramiais laikais, bet žavi savo šiltumu – regis imtum ir gertum didžiulį puodelį arbatos, ir užsimirštum vasaros svaigume...
   

  70 
  Mosa trio, dekoruotas rausvomis rožėmis

  Mosa porceliano fabriką 1883 m. įkūrė Louis Regout, žymios Mastrichto fabrikantų šeimos atstovas. Mosa porcelianas pasižymi išskirtine kokybe ir ypatinga forma.

  Trio, dekoruotas rožinėmis bei kreminėmis rožytėmis su aukso krašteliu, skleidžiantis švelnios romantikos dvelksmą....
   

  10 
  Krištolinė vaisinė kriauklė

  Krištolinė kriauklės formos vaisinė – spindinti, išskirtinė stalo puošmena. Tilps didžiausios vaisių kompozicijos, kekėmis krentančios vynuogės, trešnės, braškės...

  25 
  Boch Vieux Rhodes vaza su dangčiu

  Kerinti Boch Vieux Rhodes (Senasis Rodas) vaza – išskirtinė ir retai pasitaikanti. Kaip visada – tobulų formų ir piešinių. Stulbinantys žiedai, ornamentai, paukščiai puošia šią vazą. Ir žinoma, tradicinis foo šuo, kinų liūtas saugotojas puošia jos dangtelį. Su dangteliu, todėl jei nėra tinkamų gėlių – puikiai tarnauja kaip skulptūriška namų puošmena.

  70 
  Krištolinis serviravimo indas ant kojos

  Krištolinis indas ant kojos – tikras vakarėlių liūtas: pakilęs savo krištolo garbanomis virš visų indų ne tik tampa išskirtine stalo puošmena bet ir labai taupo vietą ant stalo. Padalintas į šešis skyrelius – puikiai tinka įvairiems mažiems užkandukams ir padažams stilingai pateikti.

  27 
  Padėklas ant kojelių

  Elegantiškas apvalus padėklas ant kojelių, įmantriu krašteliu ir ornamentuotu vidumi – graži, spindinti namų puošmena.

  25 
  Keturios aukštos taurės

  Keturios modernios aukštos taurės – patiems įmantriausiems kokteiliams.

  6 
  Trys graviruotos taurelės ant kojos

  Trys tarpukarinės taurelės ant kojos likeriui dekoruotos vynuogėmis.

  6 
  Šešių krištolinių taurelių komplektas

  Šešių krištolinių taurelių komplektas – žavingos mažylės.

  8 
  Graviruotos likerio taurelės

  Žavingos art deco stiliaus tarpukario likerio taurelės.

  12